Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van annak értelme, hogy az...

Van annak értelme, hogy az internetes érintkezési formákon "letiltok" valakit vagy olvasatlanul törlöm az üzeneteit? (Reszeletsebben lent)

Figyelt kérdés

Kezdő kozossegi portalos vagyok, de en is es barataim is egyre tobben mondjak, hogyha valaki megsertodik rajuk, akkor letiltja vagy olyanokat ir, hogy ha még egyszer uzensz olvasat nélkül törlöm. Egy régebbi baratom ezt emilezesben csinalta meg velem, hogy vitatkoztunk makd egyszercsak kozolte, mostantol mindegy mit irok neki olvasas nelkul kitorli. (Kozben jol letamadott sok dologban.)

En ezt gyerekesnek latom, hiszen ha valakinek nem akarok valaszolni akkor nem valaszolok tobbet, de minek kell odairni: mindegy mit irsz olvasatlanul torlom. Es kozben szo nincs csunya beszedrol, szidalmazasrol stb..

Elo szoban ez hogyan nezne ki? Fogja magat az illeto es hatatfordit? Vagy beszelsz hozza es atnez rajtad?

Velemenyek, tapasztalatok?


2015. jún. 28. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele. Vannak ilyenek.


"Vagy beszelsz hozza es atnez rajtad? "

Ha valaki nagyon irritál, akkor igen. Had döntse el mindenki, kivel akar beszélgetni és kivel nem.

2015. jún. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát figyel, nem akarok izélni, de ha egy barát ilyet ír, az nem barát... Mondjuk nem is nagyon értem az emailes kommunikáció erőltetését volt barátokkal, meg egy veszekedést miért online meccseltek le. Nem mondom, én is vesztem már össze valakivel neten, mert pont az volt a probléma, hogy sose találkoztunk már személyesen, fel lett ajánlva, hogy beszéljük meg személyes találkozó keretein belül mint két normális felnőtt, mert ebből semmi jó nem lehet. Ez nem történt meg, ezzel mindenki megtudta mennyit is ért a dolog.


Én 2 embert tiltottam Facebookról, az egyik egy barátnőm volt pasija volt, aki elkezdett nyomulni rám és megkért, hogy kémkedjek barátnőm után, mikor első perctől fogva mondtam neki, hogy én ezt a beszélgetést nem erőltetném.


A másik illető pedig egy srác volt egyetemről, aki minden csajnál bepróbálkozott, és képzelheted mit és milyen stílusban írt, hogy a végén kirakták az egyetemi csoportból is...


Saját példám, de máshol is azt látom, hogy csip-csup ügyekért nem szokás egymást letiltani... Pláne nem közeli ismerősöket, barátokat.

2015. jún. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
E-mail, fbook...ezer vagy többszáz kilométeres távolság miatt. Egyébként alap a személyesen. Köszi a válaszokat.
2015. jún. 28. 08:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen udvarias veled szemben, hogy figyelmeztet: ne strapáld magad!
2015. jún. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!