Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem vagyok szép és alig van...

Nem vagyok szép és alig van már önbizalmam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta úgy érzek, hogy nem vagyok jó semmiben (max. a beégésekben,bénázásokban és önmagam hülyévé tételében), nem vagyok szép, mindenki utál. Ezek miatt elég gyakran vannak a fejemben öngyilkossági gondolatok és úgy gondolom, hogy mindenkinek jobb lenne, ha nem lennék.

Sokszor olyan érzésem is van, hogy azért nem akarnak velem barátkozni, mert csúnya vagyok.. És ezt megfigyeltem már, hogy egy szép lánnyal érdekes módon mindig mindenki jóba akar lenni, mint egy kevésbe széppel. De miért?? Olyan elszomorító, mert én sosem leszek szép.

A másik problémám a legjobb barátnőm.. Ne értsetek félre nagyon szeretem.. de már egyre szarabb a kedvem, ha el kell mennem vele valahova. Állandóan őt nézik meg , mindenki vele beszélget és engem eszre se vesznek mellette. Meg mindig arról beszél, hogy ő mennyi mindenkinek tetszik, kikkel kavar és mennyi mindenkit hülyít, mert neki ez jól esik. Hát basszus én örülnék, ha egy fiú is beszélgetne velem nemhogy még játszadozzak is velük.

Sajnos nála ezek a dolgok napi témák, viszont én végighallgatom nem akarok veszekedést, abból, hogy elmondom, hogy ez nagyon zavar.

Visszatérve a fő gondomhoz.. Én már nemtudom mit tegyek. Ápolt vagyok, jól öltözködöm szóval nem ebből fakad a csúnyaságom, egyszerűen csak fura a fejem. Tehát a maximumot úgy gondolom kihoztam magamból, de mégse vagyok jó..

Utcán is sokszor olyan érzésem van, mintha azért néznének rám, hogy "jé, de ronda szegény". Emiatt már emberek közé sincs kedvem menni nagyon rossz érzésem van, ha néznek.


2015. jún. 30. 11:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akárki is vagy,azt meg tudom mondani neked,hogy tévedsz ha azt hiszed mindenki utál,mindenki fontos valakinek a számára,úgyhogy ezt felejtsd is el,ilyen rossz gondolatokkal elég lehangolóvá tesz,ami nem segít a barátkozásban.A barátnőd pedig nem érzi át hogy te mit érzel,és hogy megbánt ezekkel a dolgokkal,ha nem neki mondod el ezeket a problémákat hanem a gyakorikérséseken keresed a vigasztalást idegenektől.Akármilyen kedves emberek is vannak itt,fele annyit sem ér mint egy igazi barát megértése,szóval én inkább őt ajánlom neked.Sokkal jobban is fogod magad érezni.És még azt jegyezd meg,hogy a szépség a szemlélő szemében van,nem a sminkben,hajban vagy az arcban.Biztos vagyok benne hogyha megpróbálnád szeretni és elfogadni magad a többi embernek is menne,és találsz majd magadnak barátokat,és fiút is.Sok sikert
2015. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat. :)

Csak azt szeretném megtudni, hogy hogyan lehetne több önbizalmam?

Mert látok nem épp szép lányokat és mégis rengetegen imádják őket és tök jól elvannak. Én is szeretném ezt elérni.

2015. jún. 30. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!