Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tudnám elérni, hogy...

Hogy tudnám elérni, hogy visszajelöljön az a lány akivel körülbelül 2 éve találkoztam egy szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés

Nos, először is elnézéseteket kérem a kategória miatt ha nem jó helyre írom. A helyzet az, hogy körülbelül másfél vagy 2 éve voltam egy szórakozóhelyen, ahol beszélgettem egy lánnyal, azt hiszem 22 éves volt akkor. Nem beszélgettünk többet 2 percnél, épp a mosdót kerestem, és ő igazított útba. Viszont a helyzet az, hogy egész véletlen megtaláltam őt facebookon (egyébként nem mondta el a nevét), bejelöltem de még nem jelölt vissza. 1 hete jelöltem be kb. Biztos hogy ő az, megjegyeztem az arcát, és a kora is stimmel. Jó persze, nem beszéltünk sokat, nem ismer meg semmi ilyesmi, viszont ha írnék neki egy üzenetet hogy "2 éve...blablabla", visszajelölne szerintetek?


Nem párkapcsolat szempontjából, csak szimpatikus volt. :) Köszi a válaszokat.


20/F


2015. júl. 5. 21:41
 1/3 anonim válasza:

Szerintem Neg fogja kérdezni hogy ki a f**z vagy! Mert 110/ hogy nem emlékszik rád! De ez akkor van ha ráirsz

Amúgy meg lehet hogy csak valamikor visszaigazol!

2015. júl. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nézd, ha 5000 ismerőse van és minden porbafingót visszajelölget, akkor nem lenne gond.

Normális ember biztos nem jegyez meg egy ilyen említésre se méltó pillanatot, amit még rendes találkozásnak se lehet nevezni. Valószínűleg fogalma sincs róla, hogy ki vagy és mivel nem ismer, nem jelöl vissza.

Nekem pl leírhatnád hogy ki vagy és honnan kéne ismerni, jelen esetben visszaírnék, hogy sajnálom, de nem ismerlek és egy tiltás kíséretében elutasítanám a felkérést. Bocs, de elég aggasztó, ha két év után ilyenekre pörögsz rá. :D

2015. júl. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :D Jó-jó, tudom, én is elfelejtettem tulajdonképpen a szitut, viszont felhozta azt az 5 perc emléket az, hogy véletlen rátaláltam facebookon. :D
2015. júl. 6. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!