Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért baj az, ha valaki...

Miért baj az, ha valaki kimondja mi folyik egy egyetemi gólyatáborban? Szex hányás részegen fetrengés ki a jani játékok ezek mennek-ezt tagadni lehet de minek? Csak magunkat tennénk nevetségessé.

Figyelt kérdés

Sebestyén Balázsékat azért támadják mert kimondták egy műsorban hogy miről szólnak az egyetemi gólyatáborok.

Miről szólnak? Aki már volt ilyenen az tudja. Magam kettőn voltam és HÖK-ösként X másikat láttam több intézmény szervezésében.

Miről szólnak? Szex dugás szopás részegen fetrengés izommutogatás a szülők pénzének szórása játssza a sok mama szoknyája mellől elszabadult Janika és Katika a nagy menő csávót / csajt szórják a szülők pénzét piára stb (drogra is? Ugyan ilyenre nem is gondolunk igaz?)

Eljön a sok nagyarcú paraszt Mucsaröcsögéről és eljátssza a macsót a ribit a kemény csávót megy a magamutogatás a hazug önáltató pofázás tömkelege.

A szervezők meg ezerrel dolgoznak rajta hogy úgy tűnjön mintha értelmes „kulturális” program lenne, legalábbis papíron.

Van vizespólóverseny (nahát.. hogy egy lánynak vizesen látszik a csöcse mintha meztelen lenne, erre mégis ki számított igaz?) üvegből ivás a földről (de mit? Kólát? Hát persze…) stb stb

 

Ezt mindenki tudja (aki meg nem az menjen el és nézze meg) minek itt a sok álszenteskedő önáltató parasztvakítás?

Az álszent számonkérés hogy „úristen ezek mit mondtak a rádióban hallottad? Botrány!”

Mit mondtak? Az igazat.

De mennyivel jobb lett volna, ha valami szép andalító mézesmázos kamut nyomtak volna igaz?

 


2015. jan. 13. 18:08
 1/9 anonim válasza:
81%
Kár hogy arról nem beszéltek, hogy ez a társaság krémje az első ZH-n kiszóródik az egyetemről, és mennek raktárba csomagolni, meg tescóba pénztárosnak diákmunkás éhbérért, mert nem győzik törleszteni a felelőtlenül felvett diákhitelt a lemorzsolódás után, diploma nélkül?
2015. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
A Balázsékat azért támadták, mert viccet csináltak a megerőszakolásból, nem azért, mert kimondták, mi történik a gólyatáborokban. Nemrég került nyilvánosság elé az ombudsman jelentése is, aki szintén megerősíti ezeket a dolgokat, és ezzel nincsen semmi baj, ezzel a jelenséggel szembe kell nézni. De ne keverjük a szezont a fazonnal.
2015. jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Semmi összefüggés.

Én nem morzsolódtam le, elvégeztem kettőt is (de minek), ott a két egyetemi diploma és hol vagyok? Teszkóban pénztáros? Hát majdnem.

Biztonsági őr vagyok. Felvételi feltétel: vagyonőri OKJ amihez meg 8 általános kell.

És miért csinálom ezt? Na miért? Mert nincs más.

Ja de van más. Közmunka havi 47-ért.

Azt is csináltam amikor még ez a meló se volt.


"ez a társaság krémje az első ZH-n kiszóródik az egyetemről, és mennek raktárba csomagolni, meg tescóba pénztárosnak diákmunkás éhbérért, mert nem győzik törleszteni a felelőtlenül felvett diákhitelt a lemorzsolódás után, diploma nélkül?"

2015. jan. 13. 18:57
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Talán nem büféruhatár szakokra kellett volna járni. Érdekes módon egy orvos vagy gépészmérnök ismerősöm sem sír, mert nem talált állást.
2015. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Én voltam gólyatáborban és őszintén nem értem a felháborodást. A tiédet sem, meg azt sem, amikor hallom a hírekben, hogy felülvizsgálják még is mi történik egy ilyen táborban. Hát úristen... Mindenki tudja. Minden harmadik csaj előállhatna egy megerőszakolós témával, kérdés mennyire is volt az erőszak. Rektor urakon meg ott van most a nyomás, mert kibukott a nagy nyilvánosság számára is miről szól egy ilyen tábor. Eddig a homokba dugták a fejüket, most hirtelen hűha van, meg ők erről nem tudtak. Ühümm...

Szerintem te is túlzol, de szíved joga... Én nagyon élveztem a gólyatábort, életre szóló barátságokat szereztem ott. Szerintem lehet ezt ésszel is csinálni, meg lehet úgy is, ahogy te leírtad.

Egyébként építőmérnökként végeztem, jelenleg mesterképzés mellett már a szakmámban dolgozom és teljesen időben végeztem, tehát nem gondolom, hogy lenne összefüggés a gólyatábor és a végzettek aránya között. :)

Azt sem gondolom, hogy a diploma velejárója a közmunka, avagy a munkanélküliség.

Nálunk mondjuk volt olyan hök tag, aki 8 év alatt végezte el a mérnökit, ő nem fog egy könnyen munkát találni a szakmában, az tuti.

2015. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

#4 Megnézném azt a humán beállítottságú embert, aki elvégez egy orvosit vagy egy gépészmérökit:))


Én pont ezek miatt nem akarok gólyatáborba menni, ismerősöktől is hallottam sztorikat. Pl a csajnak le kellett térdelnie a srác elé, és egy répát leszopnia, mintha.. : ) Még szerencse hogy nem kötelező, messziről elkerülöm, az hótziher.


A Morning showról annyit, hogy én a Danubius óta hallgatom őket, és tudom azt amit a laikusok nem (akik életükbe nem hallottak egy percet se, vagy szemellenzőt hordanak és nekik az ő humoruk már sok), hogy mindent kiparodizálnak, mivel ez a műsor lényege (de emellett jótékonykodni is szoktak). Az aznapi adást is volt szerencsém hallgatni, és semmi kegyeletsértő dolgot nem mondtak, ugyanúgy poénkodtak, mint bármikor máskor. Volt néhány unatkozó firkász, akik nem tudtak miről írni, és hopp, máris felkapták, hogy szerintük a megerőszakolás vicc témája, nem ismernek tiszteletet stb.. csakhogy akik ezeket állítják, azok semmit nem tudnak róluk, a munkájukról. Sajnos túl sok idóta hallgatójuk van (pl amikor a bp-i melegfelvonulásról beszéltek és telefonáltak az egyik szervezővel, olyan sms-eket küldtek, hogy az összes bzit a dunába folytanám stb), csak azt nem tudom, hogy ha nekik ezek soknak minősülnek, mi a francért kapcsolnak oda?? :)

2015. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Én sem ismerem a munkájukat. Szerintem nagyon sokan nem ismerik... Csak hébe-hóba hallgatom őket, az állandó hallgatók sem gondolom, hogy ismernék őket. Az ominózus műsort sem hallottam, de közel sem hiszem, hogy bárkiből is gúnyt akartak volna űzni. Valaki érti a poént, valaki nem. A minap a generációs különbségeken poénkodtak, ott is nyugodtan megsértődhetne az idősebb korosztály, amiért kiparodizálták, hogy mennyire nem értenek már a mai kütyükhöz. Normál ember ezen nevetni tud, engem inkább valami melengető érzés fogott el, amikor elmesélték, hogy a dédi kiteregette a nedves törlőkendőket, hogy megszáradjanak. :)

Akik ezt nem poénnak élik meg és mosolyognak rajta, azok megkeseredett, károgó alakok, akik ha nem ebbe kötnek bele, akkor másba.

Én még soha semmi sértőt nem hallottam ebben a műsorban. Olyan volt, amikor éreztem, hogy ez már lehet kicsit erős és a "célcsoportnak" nem biztos, hogy tetszeni fog, de komolyabb ügyet én ebből sem csináltam volna.


Egyébként a gólyatáborok is pont ilyenek. Semmi nem kötelező, minden feladatra lehet azt mondani, hogy te ezt nem. Valaki el tudja engedni magát és jól érzi magát abban a pár napban, valaki meg ül a sarokban és duzzog, avagy el sem megy.

Nekem is volt olyan feladat, amire azt mondtam, hogy én nem... Senki ne nézett hülyének, nem mondták azt, hogy akkor lehet hazamenni. Nekem egy nagyon jó élmény volt, tudtunk egymás hülyeségein jót nevetni és tényleg jó barátokat szereztem ott.


Abban pedig dönteni kell, hogy van-e értelme olyan diplomát megcsinálni, aminek később nem lesz létjogosultsága. Én is más irányba húztam, nem éppen reál irányba, még is mérnök lett belőlem, amit imádok és mostmár semmi pénzért nem "cserélnék" el. Van értelme olyan diplomát szerezni, amivel lehet hogy foglalkoznál szívesen, de tudod, hogy sosem lesz vele munkád? Vagy inkább kitalálsz valami mást, amiben lehet hogy több lehetőség van? Mindenkinek szíve joga eldönteni.

2015. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Én eddig csak egy gólyatáborban voltam, pont egy idei(vagy már tavalyi) Eltésben. Nem különösebben tetszett, bár én nem tapasztaltam ennyire brutálisan züllöttnek. Nyilván van egy ilyen része is, de szerintem hulljon is a férgese. Ilyenkor látszik, hogy kik azok akiket egész eddigi életükben nem engedtek bulizni, mert hirtelen kiszabadulnak és kész a detox. De szerintem ez a feltűnő kisebbség. Nyilván sokan isznak, de a többség nálunk azért tartott valamennyi mértéket. Aki meg nem, az így járt. Szerintem.
2015. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon nem úgy hangzik a szöveged, mint egy HÖK-ösé, akit ráadásul meghívnak más egyetemek is a táboraikba látogatni.
2015. jan. 31. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!