Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem szeretik az emberek...

Miért nem szeretik az emberek a hozzám hasonló különcöket?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell rólam

Zenei ízlés: Underground,Industrial,EBM

Külső:Barna haj,barna szem,napbarnított bőr (nem vagyok cigány)

Természetem:Nyugodt,Előzékeny,De kiszámíthatatlan

Amit szeretek:Zenét hallgatni,piálni,néha tombolni,haveri körben időt tölteni

Amit utálok:A mai társadalom/mat és a korombelieket akik divatőrültek továbbá elnéző vagyok és egy kicsit anyagias Az első általában felülírja a másikat

Sajnos sokat panaszkodom az életem nem habostorta és most a sok trollnak mondom tényleg nem az!!!!



2015. júl. 17. 23:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem is vagy különc. :)
2015. júl. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem 10-ből 9 ember ugyanezt mondta volna. például a nyugodt, előzékeny, kiszámíthatatlan elég megfoghatatlan tulajdonságok. (Ki szerint kiszámíthatatlan?) Barna haj. Hát ez se mond sokat. Hobbik, érdeklődési kör, vélemény társadalmi kérdésekről, baráti kör, több - sokkal több - belső tulajdonság? Az már egy jellemzés.
2015. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
szerintem kedves ember vagy semmi baj nincs veled :) de azért ne utálj senkit mert máshogy öltözködik :)
2015. júl. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én tényleg különc vagyok, és sajna nem azért mert mások, akik elvontabb zenét hallgatok, vagy máshogy öltöznek mint a többiek, és magukra aggatják hogy fuu de más vagyok... hanem a személyiségemből adódóan nem találom a helyem ebben a világban, és ez hatással van az egész életemre. Nagyon örülnék ha különc, fura, nem normálisnak tartott emberekkel lehetnék. Hülyén hangzik, de velük minden sokkal egyszerűbb, és közelebb érzem őket magamhoz mint a "civileket".
2015. júl. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanolyan vagy mint az emberek 90 százaléka...nem vagy különc..

Az pedig, hogy téged mint egyént miért nem szeretnek, azt ennyiből nem lehet megmondani. Nézz egy kicsit magadba és talán te magad is rájössz.

2015. júl. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tényleg nem vagy különc :D
2015. júl. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Elég furcsák a válaszaitok a baráti körömtől szinte mindenben különbözö!pm de ha van valaki aki úgy érzi hogy jó társaságom lehetne és pesti az írhat privit :)
2015. júl. 18. 00:00
 8/16 anonim ***** válasza:
A baráti köröd mikkel foglalkozik? Mi alapján neveznek különcnek?
2015. júl. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Pest környékén sűrűn megforduló ember is írhat? :) Érdekes embereknek érdekes társaság lehetek.
2015. júl. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha hasonlóképpel körülírnád a baráti társaságodat, az sokat segítene.

De az továbbra is fix, hogy az átlag embertől nem sokba különbözöl.

2015. júl. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!