Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha nem fog az agyam?

Mit tegyek, ha nem fog az agyam?

Figyelt kérdés

Ha társaságban vagyok sokszor nem értem mit mondanak nekem. Sokszor mikor mesél valaki valamit nekem, azon kapom magam, hogy vagy nem figyelek rá vagy elvesztettem a történetben a fonalat.


Mikor mondanak valamit egyből visszakérdezek, hogy "tessék?", mert csak motyogást hallok.


Mit tehetnék? Halgassak hangoskönyvet vagy olvassak? Nagyon gyenge a koncentrációs képességem is.


2015. júl. 21. 18:05
 1/8 kittikehh00 ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha iskolába jársz, akkor se tudsz figyelni?
2015. júl. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok, fiú. Tudok figyelni, csak az átlag beszéd okoz problémát.
2015. júl. 21. 18:14
 3/8 kittikehh00 ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem érdekel a történet, amit mondanak neked?
2015. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kittikehh00 ***** válasza:

Mindenesetre, vannak nagyon jó koncentrációs oldalak, pl., itt van egy: [link]

Egyik ismerősömnek is segített, meg ő járt egy több órás gyakorlatokra is, ahol segítenek az ilyen problémákon. Biztos használna neked is.

2015. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kittikehh00 ***** válasza:
Bocsánat, azt a mondatot azért kijavítanám: "Ő járt több órás gyakorlatokra is".
2015. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Telekinézis? :D
2015. júl. 21. 18:45
 7/8 anonim ***** válasza:
omega 3, ginkgo biloba, szójalecitin, koffein, testmozgás,
2015. júl. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Van olyan, hogy valakinek ép a hallása, de a hallásértése mégis gyenge. Gyakorlással jobb lesz. Figyeld a beszélő száját is, egy idő után valamennyire megtanulsz szájról olvasni, így könnyebben megérted, mint mondanak.
2015. júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!