Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szoktatok sétálni? Egyedül...

Szoktatok sétálni? Egyedül vagy társsal?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretek, mert feltölt és megnyugtat. És sokakat látok sétálni a Dunaparton, de nem tudom kinek van még ilyen rendszeres szokása. Ha igen mi az oka? Igényed van rá, vagy csak a másik kedvéért? 35/F
2015. júl. 27. 20:07
1 2
 11/16 opened paradise ***** válasza:
Rengeteget,sokszor nem szállok inkább bkv-ra,hanem legyaloglom azt a távot.
2015. júl. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Egyedül szoktam sétálni (igyekszem minél többször egy héten).

Jó érzés, megnyugtat. Nem tudom mennyit sétálok, de átlagban másfél óra.


30F

2015. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen szoktam, egyedül (29/F)
2015. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Falun lakom, itt nem lehet csak úgy sétálni...(Mert semmi dolgom?) Néha gyalog kimegyek a temetőbe, az elég mesze van. Kérdés: Elromlott az autóm?

De ha egyszer elszabadulok a városba! Vasútállomástól a klinikáig gyalog, és vissza! Néha csak úgy leülök egy padra, és nézelődöm. Itt nem lehet, mert jön a kérdés: Rosszul vagyok??

Este meg nem lehet, végig kergetnek a falun a kóbor kutyák, beszól a kisebbség, és az erkölcseimnek is annyi.

Mert tisztességes nő hová is mehetne sötétedés után?

Talált! A szeretőjéhez.

2015. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Főleg ismeretlen helyen szeretek sétálni. Rámjön, hogy minek menjek oda tömegközlekedéssel vagy autóval, csak pár km. :) Sokszor meg is lepődök, városon belül milyen közel vannak egymáshoz távolinak vélt vagy térképen annak látszó dolgok.
2015. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

14-es: Megértelek. :(

Csak egy kérdés: akkor a sok öreglány mi a francnak áll egész nap a kapuba, és minek nézik a forgalmat?! :D Várnak valakit? Értelme? ;)

Bezzeg ők kérdezhetik, hogy a sétának mi értelme mi?! :)

2015. júl. 28. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!