Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes a lent...

Mennyire veszélyes a lent felsorolt helyeken biciklizni vagy sétálni egyedül?

Figyelt kérdés

Erdei földutakon, szántóföldek közötti földutakon, szabad domboldalon.

Ezek a helyek mennyire veszélyesek? Legfőképp a semmiből felbukkanó emberekre gondolok, akik akár meg is támadhatják az embert, kihasználva, hogy úgyse látja és hallja ott senki más.


2015. máj. 2. 17:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg ha leáll a szívem ott és meghalok csak úgy, soha nem találnak meg. Ez is eszembe szokott jutni.
2015. máj. 2. 17:41
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen a kérdésre fogok válaszolni, de szerintem keress fel egy pszichológust mert ez már irreális félelem, szorongás.

Most reálisan nézve: Szerinted vannak emberek, akik életvitel szerűen susnyásokban bujkálnak, hogy arra járókat váratlanul elkapjanak?

2015. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én csak kérdeztem, hogy ilyen előfordulhat-e, amúgy szoktam milyen helyekre menni és ezért kérdeztem.
2015. máj. 2. 17:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj egyedül,menj el vkivel vagy vigyél magaddal egy kutyát,ha nincs akkor esetleg vállalj be kutyasétáltatást.


Én is csupán a kutyám jelenléte miatt nem félek kietlenebb helyeken sétálni.

Bár nappal amúgy sem félnék.

Biciklivel azért gyorsabban el lehet tekerni. De ha ennyire parázol akkor ne is menj ilyen helyekre,mert leszel olyan szerencsés,hogy vki megijeszt -.-

2015. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahol élnek cigányok ott veszélyes mert mennek az erdőbe fát lopni és téged is kirabolhatnak.
2015. máj. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Természetesen előfordulhat. Egy tégla is bármikor rád eshet, amitől meghalsz, a saját házad előtt is bármikor leszúrhatnak és sorolhatnám.

Sokan azt állítják, ha folyton negatív dolgokra gondolsz, minden rossztól rettegsz, akkor bevonzod a bajt. Ha nincs is ez így, de az biztos, hogy felesleges beparáztatnod magad ilyen képzelgésekkel.

2015. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha félsz, tegyél egy paprika spray-t a táskádba.
2015. máj. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!