Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szociális szorongásból ki...

Szociális szorongásból ki lehet gyógyulni anélkül, hogy szakemberhez fordulnék vagy gyógyszert szednék?

Figyelt kérdés

Az lenne probléma, hogy megmondjam a szüleimnek, hogy szerintem ilyen problémám van.Nekem az az elméletem lehet, hogy tévesen, hogyha sok időt töltök emberek között és megprobálok fejlődni akkor sikerülhet.Segítsetek nekem ha tudtok ha lehet normálisan.Ugy gondolom még nincs elveszve ez a dolog.

15/f



2015. júl. 29. 12:27
 1/1 anonim válasza:
Szia nekem is ilyen problémám van rosszul vagyok mindenképp mond el a szüleidnek es ha szomoru vagy ne menekulj elole mer máskepp nemfogsz megjavulni raadasul fizikai fajdalmaid lesznek fokozatosan javulj mond el mindenkinek h mi bajod veluk es csinald azt amit szeretsz :) (ha nyugtalan vagy ajanlom egy gyogynovenyt valeriana)
2015. júl. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!