Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Így hogy illeszkedjek be?

Így hogy illeszkedjek be?

Figyelt kérdés
Napi 10-12 órát gépezek, néha többet. Csak a játékok érdekelnek. A fejhallgató miatt kopaszodik a fejem, olyan sokat van rajtam. Már lassan 6 éve nem voltam társasággal sehol sem. Nincsenek barátaim sem, és még szűz vagyok 28 évesen. 168 centi vagyok, és 46kg, mivel enni se szoktam, mert megpróbálok minél több időt szánni, a játékom fejlesztésére. 2-3 naponta szoktam zuhanyozni, és megyek vissza a gép elé. Vannak káros szenvedélyeim, mint pl.: a cigi, és az alkohol. Szeretnék barátnőt is, de még nem találtam meg az igazit. Dolgozni nem szeretnék, mert félek attól, hogy kinevetnek stb.

2015. aug. 4. 01:46
 1/8 anonim válasza:

Ezt komolyan ilyen nehéz kitalálni?

Fürödj minden nap, egyél rendszeresen, mozdulj ki (sétálj, sportolj, menj 2 kört a busszal tök mindegy csak ne legyél otthon)

És ha nem akarsz dolgozni akkor hova akarsz beilleszkedni?

Ha barátnőt akarsz akkor legalább az első tanácsaimat fogadd meg aztán regisztrálj valami társkeresőre, vagy ha van pénzed meg drága autód akkor kiabálj ki a kocsiból valami csajnak hogy üljön be és kész. Ha van még konkrét kérdésed írj privit

2015. aug. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te már nem èlsz csak vegetálsz. Vagy minden marad így ès èlsz online valamilyen karakter bőrèbe bújva vagy nekiállsz èlni. Munka nèlkül esèlytelen hogy normális párkapcsolatod legyen. Nem fog kinevetni senki csak azèrt mert dolgozol lehet hogy szivatni fogmak mert sovány vagy de azon túl kell lèpned. Rövid az èlet de a cigi alkohol kombóval te mèg jobban megrövidíted. 12 órát ülni a gèp elött nagyon kènyelmes ès veszèlytelen lehet hogy az utcán èrhetnek meglepetèsek de barátnőt a gèp előtt ülve (ráadásul úgy hogy nem is vagy egy adonisz )(ne haragudj) nem fogsz találni.
2015. aug. 4. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És ki tart el?
2015. aug. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor inkább már koporsóra kéne gyűjteni.
2015. aug. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"Dolgozni nem szeretnék, mert félek attól, hogy kinevetnek stb" Lol, először 18-at olvastam 28 helyett :O :O Azta. Vagy most erőt veszel magadon, vagy marad ez így örökké.
2015. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj olyan munkahelyre ahol sokat kell dolgozni, és akkor nem lesz idő nevetni.
2015. aug. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dobd ki a számítógéped a kukába. Mehet utána a cigaretta és az alkohol is. Aztán próbáld meg észrevenni, hogy mennyi teher van anyukádon még azon kívül is, hogy téged próbál elviselni és eltartani, és fogd meg a munka végét, könnyítsd a terhét. Utána pedig kezdj el munkát keresni, hogy el tudd magad tartani.
2015. aug. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2015. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!