Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha nem hagynak...

Viven kérdései kérdése:

Mit csináljak ha nem hagynak békén?

Figyelt kérdés

Néhány fiú mindig belém köt.

Nem részletezném sok a kínos helyzet volt amit nem írnék le.

Mit mondjak Nekik?


2015. aug. 5. 11:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát ez van! Nem tudsz mit csinálni! Velem is ezt csinálta pár osztálytársam, piszkáltak mert nem voltam nádszál vékony (de kövér se!), piszkáltak mert nem volt hibátlan a bőröm, piszkáltak mert tanultam rendesen, piszkáltak mert nem fiúztam és nem volt soha pasim. Gáznak tartottak. De teltek az évek, tovább tanultam és bizony a külsőm is sokat változott (jó irányba). Megrendezték az osztálytalálkozónk, mert hát miért is ne... Nem akartam elmenni, mert ők is ott lesznek, akik azt mondták rám, hogy kövér meg csúnya vagyok. Tudod nem bántam meg, hogy elmentem, nagyon jól éreztem magam. :D Sok tanulatlan bunkó csak panaszkodni tudott az anyagiak miatt, a lányoknál meg az volt a téma kinek hány éves a gyerek. A fiúkról inkább ne is beszéljünk, másnap legalább 4-en jelöltek be facebookon és ebből 3-man rám is írtak. Szemetek, még volt pofájuk. De a legeslegjobbbbbbbbb! Tudom ez most kárörvendésnek és gonosznak fog hangzani. A lány aki a mellem mérete miatt szekált egész végig és gyakran a folyosón is nevetség tárgyává tett mellrákos lett. Nesze neked nagy duda! Megérdemli, vagyis az én szemszögemből abszolúte!

Nem tudom téged miért piszkálnak, de vágj vissza nekik! Később vagy akár most is, öltözz ki és légy bomba nő! :D

2015. aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó majd néhány evmulva kioltozok és azért fognak piszkálni mert kelleni fogok nékik de ők nekem nem!
2015. aug. 8. 11:55
 13/13 anonim ***** válasza:

#2

Bocsi, de en is emiatt kerestem ra, mert velem is hasonlot csinalnak.

Tudom, hogy logikusnak hangzik, amit mondasz, es lehet van akinel mukodik is, de aki tenleg bantani akar, az NEM fogja abbahagyni, amig nem teszel ellene valamit.

Aki azt mondta, hogy az apanak vagy a tesojanak szoljon, annak viszont igazat adok, az tenleg tud mukodni.

Engem azert nem hagytak beken, mert egy jo baratomnak elmondtam valamit, amit a hata mogott beszeltek rola es ez visszajutott ahoz, aki kezdte a pletykat.

Mindez velem koliban tortent.

Ki kell deritened neked is, hogy mi miatt csinaljak pontosan.

Ha ez megvan, akkor valahogy meg kell oldani.

Remelem tudtam segiteni.

2019. nov. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!