Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan ismerkedjek? Hogy...

Hogyan ismerkedjek? Hogy találjak ismerősökre, akikkel mindig beszélgethetek, mint ahogy mindenki más is? Hogyan beszélgessek másokkal lámpaláz nélkül?

Figyelt kérdés

már belefáradtam hogy nincsenek barátaim, csak 1-2. ők is visszahúzódóak, így ismerkedtünk meg gyakorlatilag. az a baj hogy visszahúzódó természetem van,és kevés az önbizalmam, és nagyon nehezen barátkozok, de szeretnék ebből kitörni, de ehhez emberekkel kéne ismerkednem, de nem tudom hogy hogyan. bulikról nem tudok, vagy csak nem hívnak meg nem tudom, de ez ki van lőve. nem tudom hogyan ismerkedjek, segítsetek kérlek??

még sosem volt barátom, de összetör ahogy facebookon látom ahogy mindenki kapja a barátjától a posztokat, hogy mennyire szereti őt.. meg ahogy hallom hogy másoknak egyfolytában megcsörren a telefonjuk, mert valaki üzent nekik.

új emberekkel alapból nehezen beszélek, folyton nyelvbotlásaim vannak, meg belebonyolódok a mondataimba, mintha folyton lámpalázam lenne, és ezt szeretném leküzdeni. de hogyan csináljam?

egyáltalán ti hogyan szereztek ismerősöket? elmentek valahova és ott random megszólítotok valakit, vagy hogyan kell? én is szeretnék normális szociális életet, és hogy én is kapjak üzeneteket, és hogy én is legyek fontos más embereknek, stb...:(

16/L



2015. aug. 5. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben az évben kezdtem el ebből kilábalni, mondhatni már szinte minden nap hívnak valahová haverok/barátok. Ne légy lámpalázas, simán kérdezd meg azt akivel a legjobb kapcsolatban vagy, hogy valamikor kimehetnél-e vele csak úgy. Ha jönnek a barátai az még jobb, mert ismerkedel is és ha ezt az utat követed szépen lassan kialakulnak majd a társaságaid:D

18/F

2015. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi, a választ!:) az a probléma, hogy mint írtam ugye, az az 1-2 barátnőm is nagyon visszahúzódó, ezért nincs is lehetőség arra, hogy mondjuk általuk kezdjek el nagyobb ismeretségi kört kiépíteni! :S

lámpalázas nem akarok lenni, de valahogy mindig az leszek! :(( az egyik osztálytársammal próbáltam egy kicsit jobban elbeszélgetni, de akkor is csak nyökögtem, nem tudom miért, egyszerűen nem tudom irányítani. pedig amikor a legjobb barátnőmmel beszélek nagyon jó dumám van, össze sem lehet hasonlítani a kettő szituációt!:S

2015. aug. 5. 17:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Édes kicsi lány! Ha gondolod elkezdheted velem az ismerkedést. Biztos tudok adni néhány hasznos tanácsot. Az én lányaim, már dupla ennyi idősek, és soha nem volt hasonló problémájuk sem. Úgy hogy hajrá, vágj bele!
2015. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
na igen, csak hogyan?:S sajnos így nőttem fel, sosem volt túl sok barátom, és ezért nincs meg bennem az az alap érzet, hogy hogyan kéne! :) egyébként köszi a választ!:)
2015. aug. 5. 18:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia.:) Én is ilyesmi voltam, mint te aztán leginkább itt kezdtem ismerkedni, jó tapasztalatokat szereztem, nem voltam zavarban sem mert nem ismert senki sem. Ha gondolod írj, én szívesen megismerlek.:) Ha a környékemen laksz még találkozok is veled. 17/L
2015. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szia gondolom nem ilyen barátot keresel mint én de ha nem zavar a külsőség és az hogy fiú vagyok írj örömmel venném

19F(egyébként én is hasonló vagyok)

2015. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

na igen, csak hogyan?

Úgy hogy a "privát üzenet" re kattintasz, a megjelenő mezőbe begépeled az üzeneted, és ha ismét erre az oldalra tévedek, válaszüziben írok egy email címet, és onnan már bármi lehetséges. A lehetőségek sorozatának csak gátlásaink szabnak határt.

De vigyázz, erre az üzenőre véletlenül se írjál semmiféle személyes adatot, tudod, a cenzúra! Egy mezei heckernek sem jelent gondot hogy összebogarásszon hozzá egy telefonszámot, vagy bármilyen számlaszámot.

2015. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én beszélgetek veled szívesen ha szeretnél.:)
2015. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
ha szeretnél írj:)
2015. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs veled, nem kell mindenkinek vinni a prímet egy társaságban, ettől leszünk sokfélék :) én is voltam hasonló cipőben (22F vagyok), de aztán rájön az ember, hogy akik kívülről nagy partyarcoknak tűnnek, azoknak sincsenek mély barátságai, max felszínes haveri kapcsolatai, semmivel nem vagy náluk kevesebb. Ha úgy érzed, írj nyugodtan, és elbeszélgetek veled erről. :)
2015. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!