Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan ismerkedjek? Hogy...

Hogyan ismerkedjek? Hogy találjak ismerősökre, akikkel mindig beszélgethetek, mint ahogy mindenki más is? Hogyan beszélgessek másokkal lámpaláz nélkül?

Figyelt kérdés

már belefáradtam hogy nincsenek barátaim, csak 1-2. ők is visszahúzódóak, így ismerkedtünk meg gyakorlatilag. az a baj hogy visszahúzódó természetem van,és kevés az önbizalmam, és nagyon nehezen barátkozok, de szeretnék ebből kitörni, de ehhez emberekkel kéne ismerkednem, de nem tudom hogy hogyan. bulikról nem tudok, vagy csak nem hívnak meg nem tudom, de ez ki van lőve. nem tudom hogyan ismerkedjek, segítsetek kérlek??

még sosem volt barátom, de összetör ahogy facebookon látom ahogy mindenki kapja a barátjától a posztokat, hogy mennyire szereti őt.. meg ahogy hallom hogy másoknak egyfolytában megcsörren a telefonjuk, mert valaki üzent nekik.

új emberekkel alapból nehezen beszélek, folyton nyelvbotlásaim vannak, meg belebonyolódok a mondataimba, mintha folyton lámpalázam lenne, és ezt szeretném leküzdeni. de hogyan csináljam?

egyáltalán ti hogyan szereztek ismerősöket? elmentek valahova és ott random megszólítotok valakit, vagy hogyan kell? én is szeretnék normális szociális életet, és hogy én is kapjak üzeneteket, és hogy én is legyek fontos más embereknek, stb...:(

16/L



2015. aug. 5. 17:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hali! :) ezt a választ akár én is írhattam volna... :/ írj nekem nyugodtan, szívesen beszélgetek veled. :) 17/l
2016. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!