Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz, ha így járok bulizni?

Gáz, ha így járok bulizni?

Figyelt kérdés

Olyan a baráti társaságom, hogy mindenki nagyon szeret szórakozni. Legyen szó akár egy sima hétköznap esti koktélozásról 4-5 emberrel, vagy egy hatalmas, reggelig tartó buliról. Viszont ezek az emberek nagyon felszínesek. Tipikusan azok, akik előtted a legjobb barátaidnak mondják magukat, mögötted pedig a kést állítják a hátadba. Kavarnak pl. a legjobb barátnőjük barátjával, de előadják, hogy ők ettől függetlenül legjobb barátnők. Megcsalják a barátjukat/barátnőjüket, de ha egy rossz szót szól rájuk az ember, fel vannak háborodva, hogy ők csak szórakoznak és egy buliban való megcsalás nem számít.

Szóval az idő nagy részében hülyét kapok tőlük, elegem van már azokból a bulikból, amik arról szólnak, hogy isznak, drogoznak, aztán kavarnak mindenkivel, aki megfelel az igényeiknek... Ezért azt szoktam csinálni, hogy elindulok velük, ott vagyok kb. 1-másfél órát, majd csendben lelépek. Találkozom valakivel, aki józan és beülünk valami csendes helyre, értelmesen beszélgetünk. Vagy hazajövök, hátramegyek a kisházba, olvasok, filmezek, fürdök (anyáék hálójából nem lehet odalátni). De néha csak biciklizgetek és zenét hallgatok.


Azért csinálom ezt, mert ha nem mennék, akkor jönne a hiszti, hogy befordult és depressziós vagyok, lerázom őket, nem tartom egyenlőnek őket magammal és hasonlók, amiknek a vége csak az, hogy megsértődnek és kizárnak. Ezért előadom, hogy túl sokat ittam, leléptem egy sráccal, vagy igenis ott voltam én is hajnalig, csak másokkal, vagy nem emlékszenek rám.


2015. aug. 6. 19:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy változó a korosztály. Van 14-15 éves is, de egyetemisták is.
2015. aug. 6. 19:23
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokkal egyszerűbb lenne, ha nem mennél. Kit érdekel, hogy mit mondanak?


"Tipikusan azok, akik előtted a legjobb barátaidnak mondják magukat, mögötted pedig a kést állítják a hátadba."


Mi a francnak kell velük barátkozni egyáltalán? Nem értem. Menj a kisházba és olvass!

2015. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mert amúgy kirekesztenének. Az egész gimi ilyen... A szüleim barátainak a gyerekei... Rossz ez, de azért nem akarok olyan lenni, akivel senki nem beszélget.

Hülyének gondolnak, de nem tudják, hogy 2 felsőfokúm és 1 középfokú nyelvvizsgám van, azt hiszik, hogy a jó jegyeket puskázással érem el, meg csalással. Pedig okos vagyok, csak a társaságban mindenki a "buta szőkének" pecsételt meg. Azt hiszik, hogy azért veszek könyvet, mert jól mutat a szobámban. Az egyik barátnőm pl. megkérdezte, hogy az 1984 egy divatmárka-e (felírtam jegyzetbe, hogy megvegyem a könyvet).

2015. aug. 6. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek az emberek kikopnak majd az életedből :) Tehát ne tekints úgy rájuk, hogy "ez van, ezt kell szeretni", mert pár év és sehol sem lesznek. Vagy elmennek továbbtanulni (lehet másik városba) vagy melózni fognak és azért. Tehát ha nem élvezed a társaságukat ne erőltesd magadra, mert semmi értelme nincs.
2015. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kirekesztenének...


Mivel semmit nem vesztenél a dologgal, így továbbra sem értem a problémát. Személy szerint magas ívből tojok rá ha f1szkalapok "kirekesztenek".

2015. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!