Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire tudnék megváltozni...

Mennyire tudnék megváltozni nagy mértékben? Változtathatok a belső tulajdonságaimon?

Figyelt kérdés

A múltam eléggé megnehezíti az életem és sajnos hatással is lesz a jövőmre,ha nem sietek változtatni a dolgokon ..

Változtatni szeretnék a belsőmön,el szeretném érni azt,hogy ne én legyek az első szőnyeg,amibe beletörőlhetik mások a lábaikat.Elszeretném érni,hogy kevesebb érzelmet mutassak ki,legyen az akár rossz,akár jó.Sokat szívtam már abból,hogy őszinte voltam,ezért az utobbi időbe nyuszika lettem ,de most azt szeretném,hogy kevesebb,sokkal kevesebb gondom adódjék ebből,az az kicsit "kavicsosabb" legyek,annyit mondjak el,amennyit kell,soha ne legyek teljesen őszinte mindenkivel ,csak annyit hagyok látni,amennyit megérdemelnek.Értitek,ugye?..

Nekem most ez nagyon jó lenne,csak az a kérdés: elérhetem-e ezt?

A válaszokat előre is köszönöm! 17/L



2015. aug. 9. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább maradj őszinte, kincset ér az ilyen ember... Ugyanakkor: igen, sokan ki akarnak majd használni. Ne hagyd magad. De ettől még ne kezdj el mindenkinek hazudni...


17 évesen nagyon fiatal vagy és még simán változtathatsz!

2015. aug. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Maradj őszinte, ahogy eddig voltál. De ha olyan a véleményed, ami nem lenne népszerű, ne hangoztasd. Tartsd magadban, de ne változz meg, magaddal legyél őszinte.
2015. aug. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg létezik olyan ember aki minden helyzetben őszinte?

Szerintem nem. 29/f

2015. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem mondtam egy szóval sem,hogy egész életemben,minden helyzetben őszinte voltam,csak akkor,mikor pont nem kellett volna..

Azért köszönöm a válaszokat de nem tudná valaki esetleg mégis megmondani,hogy működhetne-e egy ilyen változás?

2015. aug. 9. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, tanulható, hogy kinek mit érdemes és szabad elmondani. Ez nem jelenti azt, hogy nem kell őszintének lenned, de nem kell minden kérdésre felelned. Vannak rossz szándékú emberek, akik ezt kihasználják, és néhány ilyen eset után eléggé magadba fogsz zárkózni. Én is sajnos ilyen voltam. Gyakorolni kell az elutasítást, és a kitérő válaszokat, és ha valakiről rossz véleményed van, akkor azt inkább személyesen neki mondd el, ne közvetve tudja meg.
2015. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!