Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek is gyerekes amit...

Szerintetek is gyerekes amit csinált a barátnőm? 16/L

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk előszőr discoban, és mint minden discoban szokàs , tàncoltunk , ittunk élveztük az életet. De sokszor odajöttek hozzànk férfiak/fiúk hogy van e kedvünk beszélgetni esetleg tàncolni és hasonló kérdéseket tettek fel nekünk. Én személy szerint úgy gondolom hogy nem célszerű discoban/bulikban összejönni màssal, de könyörgöm ha valaki odajön hozzàd egy itallal h akarsz e tàncolni hàt most miért ne? Ez mit àrthat? A baràtnőm meg minden egyes pasit elhajtotta melegebb éghajlatra. Pedig a baràtnőm pont hogy nem az a prűd, jelenleg hàrom kapcsolata is van egyszerre, ezért sem értem hogy miért is viselkedett tegnap olyan ellenségesen. Plusz én megértem hogy ő valamilyen oknàl fogva nem akar fiúkkal még csak BESZÉLGETNI SEM, de amikor én igent mondtam volna az első fiúnak aki tàncolni vitt màr kicsapta a hisztit. Úgy viselkedett mintha meg akartàk volna erőszakolni... Kérdezem én nem szánalmas ? Főleg hogy ki is öltözött rendesen. ( zàrójelben megjegyezném hogy nem ez a vilàg legnagyobb problémája, ès ennél nagyobb gondjaim is vannak, csak kivàncsi vagyok a véleményetekre.) nos mit gondoltok? (A buli egyébként klassz volt csak ő rontotta el az estét, többször biztos nem megyek el vele sehova.)

2015. aug. 9. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
haha :D
2015. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Ízlések és pofonok. Én inkább azt tartom szánalmasnak, hogy egy 16 éves gyerek úgy "élvezi az életet", hogy diszkóban iszik és férfiaknak illegeti magát.
2015. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
85%
3 kapcsolata van egyszerre? Az szép
2015. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem eléggé félreértettél. Miért illegetném magam? végig a baràtnőmmel voltam, mindig mások jöttel hozzánk most miért ne beszélgethetnék velük? De neki ez is baj volt.
2015. aug. 9. 20:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én leragadtam ott, hogy három kapcsolata van egyszerre
2015. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mint írtam ez az első alkalom volt h buliba mentem, nem szoktam ezt csinàlni és nem is akartam összejönni senkivel. De szerintem az hogy beszélgetsz egy fiúval vagy táncolsz abban semmi nincs. Ha le akart volna valaki tapizni vagy smàrolni azt úgy se engedtem volna. Ezt az élveztük az életet mondatomat úgy értette, hogy jól éreztük magunkat.
2015. aug. 9. 20:46
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

A barátnőd nem akarja beGináztatni és megerőszakoltatni magát.

Ésszel tart fent több kapcsolatot, gondolom alapos ismerkedés után.


Te meg a könnyebb műfaj vagy, egy pija egy kis tánc, és lehet vinni ki a kocsiba... Jaj tudom te nem, meg minden, de majd te egy félév múlva :D

2015. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor kíváncsi vagyok h te hogy reagálnàl ha odamennél egy lànyhoz köszönni és elhajtana . Mert annyira fél az ismeretlen fiuktol. De igazàból örülök hogy neked a regényemből ez jött le.
2015. aug. 9. 20:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az a gyerekes, hogy 16 évesen felnőttnek akartok látszani. :)
2015. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utálom az embereket
2015. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!