Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nyaralásnál esti elfoglaltság?

Nyaralásnál esti elfoglaltság?

Figyelt kérdés
Olyan helyre megyünk, ahol nincs TV, internet, kvázi infrastruktúra, csak francia kártyát tudunk vinni, de félek, hogy ráununk. Ti hogyan foglalnátok le magatok ilyen környezetben?

2015. aug. 11. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:

evés, beszélgetés, alkohol, veszekedés, sex, veszekedés, békülés, sex, veszekedés, sex, alvás, másnak folyt. köv.


Mégis mire számítottál? Hány éves vagy, kikkel leszel akik hány évesek és kicsodáid neked? Milyen típusú környezet vesz majd körül?

2015. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélgetéssel, sétával, esti fürdőzéssel, ha vízparton van. Könyveket vittem, amikor ilyen helyre mentünk, kártyát (franciakártyával sokféle játékot lehet játszani, keress a neten, esetleg nyomtasd ki, sztem nem fogjátok megunni), társasjátékot, sakkot. Egy négyzetrácsos spirálfüzettel és pár tollal is napokig el lehet ütni az estéket, a társaságon múlik.:-)
2015. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Séta, a környék felfedezése, tábortűz, beszélgetés, társasjáték, stb. Tévézni, netezni otthon is tudsz, ahhoz nem kell nyaralni menni.
2015. aug. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Crisopher ***** válasza:

Még ilyet, azért nyaraláson unatkozni... Nekem nyaraláskor ezek a legkevésbé sem tudnak hiányozni. Adok is pár tippet.

Beszélgetés (ilyenkor jut a legtöbb idő rá), olvasás (azért ez is elég jó elfoglaltság), sörözgetés (nyári estéken nincs is jobb egy hideg sörnél), sétálgatás (én imádok este sétálni, amikor már hűvös van, remekül ki tudja kapcsolni az embert, és elég sok helyen meg éri, főleg, ahol még este sem áll meg az élet), vihettek magyar kártyát is (ez megnöveli a játszható játékok számát), akkor lehet sütögetni (ez mondjuk függ attól, milyen a szálláshely, van-e ott rá lehetőség), el lehet menni szórakozóhelyekre is akár, vagy beülni valahova. Hidd el, jobban lehet ezeket élvezni, mint a gépet meg a tévét.

2015. aug. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi sétáltunk, csillagokat néztünk, beszélgettünk, olvastunk, felelsz vagy merszeztünk, társasjátékoztunk, ilyenek. :D Nem terveztünk semmit előre, jött magától.
2015. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!