Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Veletek is van ilyen? Barátok...

Veletek is van ilyen? Barátok vagy élet?

Figyelt kérdés
Van, hogy órákat várok emberekre, hogy válaszoljanak, vagy tudjunk beszélni. Nem tudok egész nap a gép előtt ülni. Rám írt egy ismerősöm (dolgom volt, nem voltam a gépnél) mikor észrevettem egy fél óra múlva, akkor meg már nem foglalkozott velem (helyette filmezett). Nagyon rossz, amikor elszalasztok egy-egy lehetőséget, mert keveset vagyok korombeliekkel (minden tőlem telhetőt megteszek). Ha meg nem foglalkozok velük eltűnnek.

2014. aug. 21. 20:07
 1/3 A kérdező kommentje:

Tehát én órákat is tudok rájuk várni, ők 10 percet sem.

De nem tudok egész nap a gép előtt ülni, hogy tudjunk beszélni.

Ti hogy vagytok ezzel?

2014. aug. 21. 20:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Változtass,én sose tudtam várni senkire órákat, vagy mondja meg mikor tud lenni,addig elfoglalod magad
2014. aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Velem is hasonló a helyzet.

Viszont szerintem itt nem Te vagy a hibás. Ez a facebook és társai már szinte mindenkit függővé tett. Helyette nem tudtok találkozni? Nekem az lendített sokat, hogy sikerült nagynehezen rávennem őket, hogy mozduljunk ki, és ne gépen kommunikáljunk. :)

Bár sokan nem értek rá, de legalább így tudtam, hogy mi a helyzet..:D

2014. aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!