Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ismer valaki olyan közösségeke...

Piroska és a farkas kérdése:

Ismer valaki olyan közösségeket/klubokat/ baráti társaságokat ahová eljárhatna egy frissnyugdíjas, értelmiségi hölgy?

Figyelt kérdés
Elsősorban Budapest érdekelne. Anyukám évtizedek ota özvegy, és bár van egy kisunokája, és reményeink szerint lesz is még, nagyon jo lenne, ha ilyesmi élményekben lehetne része. Olvasokörökre, hasonlo agymozgato dolgokra gondolok.
2015. aug. 14. 20:54
 1/5 anonim válasza:
Nincs.
2015. aug. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A helyi konyvtarakban esetleg?

En szegedi vagyok es nalunk tobb konyvtarban szoktak lenni kulonfele nyugdijasoknak valo osszejovetelek, klubok. Ha Szegeden van Pesten is tuti.

2015. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ezt nem neked kell keresni, hanem anyukádnak.
2015. aug. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De amúgy mi az érdeklődési köre? Úgy könnyebb lenne ajánlani. Nem minden friss nyugdíjast érdekel ugyanaz (pl: irodalom, zene, képzőművészet,konyhaművészet, kertbarátok, utazás stb...?)
2015. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Irodalom, zene, színház esetleg városnézések.... Egyébként most találtam meg, h a Szabo Ervin könyvtárban van olvasoklub. Nálunk a helyiben nincsen, nem pestiek vagyunk, de közel élünk Budapesthez. Azt a választ nem értem, h nem nekem kell keresnem, hisz nem azért keresek, mert kell, hanem azért, mert szeretném, ha teljesebb élete lenne, és hozzáértő internetezőként nagyobb eséllyel találok vmit, mint ő. Egyébként felmerült önkénteskedés is, de az másfajta " kikapcsolodás".
2015. aug. 14. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!