Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit reagálnátok?

Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal, hogy rúdtáncolok. Amikor elmondtam a barátaimnak, elég érdekesen reagáltak rá. Azaz, elősször nem vették komolyan, nevettek, miután leesett nekik hogy komolyan beszélek, sértő megjegyzéseket tettek. A kérdésem az hogy Ti hogyan reagálnátok erre, illetve az hogy a jövendőbeli osztálytársaimnak, (legalábbis akikkel szorosabb lesz a kapcsolat) elmondjam -e nekik, vagy teljesen felesleges?

Kérlek komoly válaszokat adjatok, és ha lehet kort és nemet is írjatok.

14/L



2015. aug. 16. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A rúdtánc nagyon kemény sport, hihetetlen izomzat és testi erő kell hozzá. Hihetetlen, hogy ezt ilyen fiatalon csinálod.:) Ráadásul elég szép, látványos is és jó alakod lesz tőle. Szóval sok pozitívuma van, csak a te(mi) korosztályod szeret mindenből hű de nagy poénokat kreálni.

Szerintem csak tényleg a barátaidnak, hozzád közelállóknak mondd el, ha akarod. Persze, ha nyíltan rákérdeznek, nem kell tagadni, légy rá büszke!:)

2015. aug. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát valószínűleg nem erre a rúdtáncra gondoltak. Amiről te beszélsz, gondolom, nagyon durva sport. Szerintem elképesztő erő kell hozzá és nagyon látványos. Szerintem még csak most jön divatba, úgyhogy meg lehet érteni miért szólnak be. De ne törje le,a kedved. Ha látnák, már ők is másképp gondolnák. Nekem ugyan semmi bajom nem lenne vele.
2015. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már láttam rúdtáncosokat gyakorolni az fitness teremben, ahova járok. Nagyon kemény!

Úgyhogy én tudom, hogy ez nem a bárokban riszáló meztelen csajokat jelenti.

2015. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Le a kalappal, az nagyon durva sport, tényleg iszonyat erő kell hozzá.

Egyébként én nem mondanám el egyből az osztálytársaimnak, mert tudod milyenek a tizenévesek: egyből mindenben a szexet meg a kéjelgést látják. Ez ilyen életkori sajátosság. Ha azt mondanád, hogy salsázol, abban is csak a csípőriszát látnák, érted...

Majd azoknak mondd el, akikkel tényleg összebarátkozol, nem kell minden jöttmentet beavatni.

25N

2015. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöldkéz mindenkinek:)
2015. aug. 16. 15:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, avagy ne mondd el mindenkinek, ha mégis kiderül, akkor meg légy rá büszke! A pole fitness-re gondolsz nyilván. Én is csinálom hobbi szinten, heti 2 alkalommal járok, család tudja, 1-2 barát, kinek mi köze hozzá? Az már más kérdés, hogy közel a 40-hez, 2 gyerek után sem véletlenül maradtam alig több, mint 50 kg. Ha rendesen csinálod, kőkemény izmokat fejleszt és bitang mód feszesít! Hajrá, a pusmogókat meg tojd le! Ez sport, elvégre nem egy sztriptíz-bárban pörögsz, aki viccelődik vele, meg bátran csinálja utánad! Sok sikert! Komoly versenyek is vannak, ez is már elismert sportág, én ahhoz már nyilván öreg vagyok, de fiatalabban lehet komolyabb szinten csinálnám.
2015. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is járok, gimnazistaként. Igazából csak néhányan tudják. Volt olyan aki azt mondta, hogy tök szexi meg ismerte a sportágat, volt aki kb. r_bancnak nézett. :D Pont az előítéletek miatt nem terjesztem.
2015. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!