Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, ha egy fiú, akit...

Lányok, ha egy fiú, akit látásból ismertek csak, rátok írna, hogy "nagyon szép vagy", akkor ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Igazából nem is ez a kérdés, hanem az, hogy ha azt reagálja, hogy "köszönöm szépen!", az mit jelent? Érdeklem, vagy csak udvariasságból írta vissza?


Ugyanis van egy lány, akit látásból ismerek, sohasem beszéltem vele, és ezt írtam neki, ő meg ezt válaszolta :D Legszívesebben ráírnék, elkezdenék vele beszélgetni, de nagyon félek, hogy lekoptat. Mit tegyek?



2015. júl. 30. 01:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, szimpla udvariasságból válaszolta, de lehet, hogy te is szimpatikus vagy neki. Ha esetleg van barátja, az előbbi opció esélyesebb.


Írj rá nyugodtan, biztos nem harap! Sosem tudod meg, ha nem lépsz vele kapcsolatba. Kezdj el vele beszélgetni akármiről.

2015. júl. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak udvariasságból ír vissza.


Ha beszélgetni akarsz, akkor ne így nyiss, mert nekem sem tetszene. Sőt, ha nem ismerősöd, akkor sehogy, hanem élőben menj oda hozzá. Ja, ez már nem divat:D

A szép vagy-ot hanyagold, mert abból könnyen az jön le, hogy járni akarsz vele, és köpni, nyelni sem tud egy ilyen hirtelen ajánlaton.


Mivel kedves, rendes srácnak tűnsz, leírom, én minek örülnék, és mi lenne az a szöveg, ami alapkán szóba állnék kvázi ismeretlennel. Valami ilyen: "Szia, látásból ismerlek, nagyon szimpatikus, kedves lánynak tűnsz, szívesen beszélgetnék veled."


De még nyerőbb lenne, ha az érdeklődési körének megfelelően tudnál írni valami jót, de csak ha így van, kamuzni felesleges.

2015. júl. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De akkor már elrontottam, hiszen már írtam neki, hogy szép, azaz letámadtam :( Ezek után még írhatok neki úgy, hogy ne tűnjön tolakodásnak? :(


Egyébként semmit nem tudok róla, kétszer találkoztam eddig vele egy rendezvényen. És ő jelölt be ismerősnek facen, néhányszor rámírt, hogy lájkoljam a képét ilyen-olyan versenyen, és termékbemutatóra is hívott, de én ezekre soha nem reagáltam. Gondolom ezeket sok ismerősének írta, engem pedig csak azért jelölt be, hogy egyel több embernek tudjon reklámozni ezt-azt... Korábban volt kapcsolata, de mostanában semmi ilyesmi nincs róla kint, a pasis képeit is letörölte.


Szóval, ha el akarom érni, csak facen tehetem, hiszen semmit nem tudok róla, az az egy hely van, ahol megtalálom. És ne értsetek félre, én is jobban szeretek szemtől szemben ismerkedni, de tényleg csak ott tudom elérni. Bár, ha így végiggondolom, lehet tényleg csak egy vagyok neki a tömegből :( Ígyis mindenféle pasi nyal neki és írogat folyton a képei alá, hogy így szép, úgy szép :(

2015. júl. 30. 03:47
 4/8 anonim ***** válasza:

ha szep lany valoban ,napi 100 ilyen kisfiu ir ra es mar nem igazan erdekli.ezzel nem fogod felkelteni az erdeklodeset ,meg ezzel a "szimpatikus vagy szivesen beszelgetnek veled" hulla gyenge dumaval sem.bocs.

nem azert mondom mert dicsekedni szeretnek ,de en sem vagyok csunya lany es rengeteg ilyen uzenetet kapok.es baromira nem erdekesek:(

2015. júl. 30. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg Kérdező, nagyon szimpatikus srác vagy. Írj neki. Semmit nem veszítesz, és még el sem rontottál semmit.

Bár megérzésem, csak azért vett fel, hogy egyel több "lájkolója" legyen, bár ez messze nem biztos. A puding próbája az evés. A legrosszabb, ami történhet, hogy "lekoptat", de akkor sem dől össze a világ. Te egy rendes, aranyos lányt érdemelsz. Ne legyél kishitű, legyen egy kis önbizalmad!

2015. júl. 30. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"szimpatikus vagy szivesen beszelgetnek veled" hulla gyenge dumaval sem.bocs. "


Hát még mindig inkább, mint egy bekélpzelt, otromba szöveggel, de mások vagyunk, kinek mi jön be. Nekem az arrogáns bunkók nem.

2015. júl. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De majd 5-10 év múlva kinőnek a tinik abból, hogy az egyedüli érték a külső.

Engem kifejezetten irritál, ha valaki csak a külsőmet veszi észre.

2015. júl. 30. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi azoknak, akik pozitív válaszokat írtak :) Nagyon kedvesek vagytok. :)


Utolsó, ez igaz, hogy nem ismerem, csak tetszik, de igazából szerintem minden kapcsolat így kezdődik, hogy megtetszik valaki, és utána kezded el megismerni. Vagy nem? Pasiként én legalábbis olyan lánynak kezdek el udvarolni, és kezdem el megismerni, aki megtetszett, szerintem ez normális, nem tudom, mi elítélendő van benne.


Egyébként megvárom, míg fent lesz a lány, és ráírok. Próba szerencse :) Köszi a válaszokat.

2015. júl. 30. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!