Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen esetben nem furcsa, ha...

Milyen esetben nem furcsa, ha két fiú vagy férfi megöleli egymást?

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretik egymást.
2015. aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem furcsa. Ha egyfolytában ölelgetik egymást, az már inkább.
2015. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ, hogyan ölelik.

Családban, barátoknál szerintem természetes egy ölelés. De nem olyan, hogy hosszan, szorosan összebújnak. Hanem inkább úgy meglapogatják egymás hátát.

Vagy jó barátoknál pl. valamiért ki van az egyik és a másik vigasztalja.

2015. aug. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lassan megölelik egymást és csöndben, huncut mosolyt vágnak közbe egy kicsit gáz és ijesztő. Egy gyors vállütögetéssel szerintem nem fura.
2015. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
A Kék Osztriga bárban.
2015. aug. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha igazán jó barátok, nem furcsa, de igazi jó barátság ritka. Nyilván itt sem arról van szó, hogy végiglassúznak együtt az úton, de akár a lapogatásnál ez több lehet. Legutóbb akkor láttam egy fiút megölelni egy másikat, amikor az egy nagy vizsga előtt állt, utolsónak volt beosztva, és nagyon izgulós volt. Mikor kijött, és mondta, hogy sikerült akkor megölelte a másikat. Ebben például szerintem nem volt furcsa, mert szegény már majdnem idegbajt kapott előtte. :)
2015. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha barátok vagy ha rokonok
2015. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Olvass utána, mit okoz az emberi szervezetben egy ölelés...és tedd félre a homokosságot.

Még az állatok is egymáshoz bújnak, ez sztem tök természetes dolog. Az a nem természetes, hogy ott tart a világ, hogy egyből azon kell gondolkodni, ki homo, ki nem.

Na jó, persze én is csak egy másodpercről beszélek. Én meg szoktam ölelni szeretett, rég nem látott barátaimat, és az mindkettőknek jól esik. Tudatjuk ezzel azt, hogy fontosak vagyunk egymásnak, nem bántjuk egymást, jó szívvel érkeztünk.

2015. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Teljesen egyet ertek az elottem iroval! Semmi problema nincs azzal, ha ket ferfi megoleli egymast amikor talalkoznak. Olelgetni egymast nyilvanosan az mar mas dolog, mert szerintem az hetero meg homo kapcsolatban is intim dolog, ami nem mindenki elott teendo.
2015. aug. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!