Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa lenne ez? Vélemény?

Furcsa lenne ez? Vélemény?

Figyelt kérdés

Imádok festeni, főleg férfiakat, és a kezek a gyengéim. Néha látok gyönyörű férfi kezeket mikor a villamosomra várok. Furcsa lenne, ha odamennék egy idegen férfihoz és megkérném, h lefényképezhessem a kezeit, h aztán itthon lefesthessem? Bolondnak néznek majd? Belemennek?

köszi

22/N



2015. márc. 22. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én nem mennék bele.
2015. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én nem néznélek bolondnak, mert én is művészi beállítottságú ember vagyok, bár engem a különböző arcok érdekelnek inkább, meg a szürrealizmus. Én mondjuk mindenképp el kérném a számod, vagy valamilyen elérhetőséged, mert kíváncsi lennék a végeredményre.


DE szerintem a legtöbb ember furcsán nézne rád. :)

2015. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát nem minden nap történik ilyen azért lássuk be. Bár egy kis magyarázat után szerintem páran belemennének.
2015. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Én biztos belemennék, sőt, örülnék, hogy megismerhetlek, de én nő vagyok:-)

Valószínűleg meglepődnének, de sztem ez ne tartson vissza. Egy fiatal, kedves lánynak nem hiszem, hogy ilyen kérésre bármelyik normális férfi nemet mondana.

2015. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, illedelmesen elmagyaráznám nekik h mire kell és mm.. néhányat vétek nem lefesteni vagy legalább lerajzolni
2015. márc. 22. 20:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Villamosmegállóban nem biztos, hogy belemennék. Ha most megbeszéljük, semmi akadálya :)
2015. márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%
A baj az, hogy nem tudni, kibe botlasz. Fiatal nőként egy idegen férfit leszólítani..., lehet, hogy félreért, ezért molesztálni fog vagy ki tudja. Sokféle reakcióra számíthatsz, olyanra is talán, ami nagyon nem tetszene. Nem hiszem, hogy megéri.
2015. márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Hát igen, kedves utolsó, rengeteg a mocskos állat a férfinépségen belül, így borzadni kell a fényes nappal történő kommunikációtól is egy vadidegen férfi(ú)val. : )


Könnyen lehet, kedves kérdező, hogy sokan visszautasítanának; én az elején furcsállanám, de valószínűleg kellemesen is érintene, így belemennék. Még több jókedvvel, ha van báj a fényképezőgép mögött. : )


F/20.

2015. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi

mit értesz báj alatt?

2015. márc. 22. 20:15
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Kedves 8-as, kihallom az iróniát, semmi baj. Viszont úgy gondolom, hogy egészen más megkérdezni egy idegen férfitól mondjuk, hogy mikor jön a következő villamos, mint odamenni hogy szeretném lefényképezni a kezét, mert szép. Engem a kérdezővel ellentétben korántsem érdekelne, hogy mit gondol rólam valaki, ha van egy tervem, mert mindenki azt gondol, amit akar. A probléma inkább az, hogy milyen folytatása lehet. Esetleg ő is akar majd készíteni egy mobilos fényképet a lányról vagy bármi..., amit aztán ciki visszautasítani. Ilyenekre gondoltam.
2015. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!