Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ítéli el a férfiak...

Miért ítéli el a férfiak 90%-a azokat akik nincsenek kigyúrva?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.

Elég vékony, ez mellé még alacsony és kisfiús arcú is.


Szóóóóval..

A fiúknál ez a ""gyúrási kényszer"" olyan 13-14 éves korban kezdődik.

És onnantól kezdve, ha nem jársz gyúrni, akkor egy senki vagy..

Őszintén nem értem, hogy miért!?


Azok akik azért edzenek-kondiznak, mert szimplán jó kikapcsolódás nekik, vagy mert őszintén szeretik csinálni, mert lelkileg megerősíti őket a hétköznapokra, azokat én elismerem és támogatom.

De azokat akik visszaélnek ezzel, esetleg szimplán csak azért csinálják, mert facebookra szeretnének kirakni félmezkós képet, és mert a mai lányoknak ez bejön, azokat.. hát azokat nem igazán kedvelem..

Nem kedvelem őket, de ennyi.. Tehát, ha meglátom egyik ismerősömet aki emiatt gyúrta ki magát, akkor nem kezdem el szidni és alázni, de érdekes, mert ők mégis ezt teszik velem/velünk.


Én azt elismerem, hogy egy férfi ne feküdjön ki 500 méter futástól, és, tudja megvédeni a barátnőjét, ne a barátnőjét kérje meg arra, hogy emeljen fel egy dobozt, hanem fordítva.. De mi a reteknek kéne ehhez kondiznia?


Én soha életemben nem kondiztam, mikor elért hozzám a hullám, itthon megpróbálgattam edzegetni, de mivel őszintén nem értettem, hogy minek, ezért abbahagytam..

Nem olyan barátnőt szeretnék, akinek csak az izmom miatt lennék jó.

Itthon, a családnak bőven elég erős vagyok, a férfimunka javát én végzem. Ráadásul lehetsz akármennyire kigyúrva, ha nincs tököd.. Például kíváncsi lennék a kondis haverjaim közül hányan mernének szembemenni egy késes rablóval..


Lassan már ott tartok, hogy a közeli barátaim is elhagynak, csak azért, mert nem megyek velük a konditerembe, mert se kedvem, se pénzem nincs elmenni velük...

Ráadásul, ha keresnék kifogást akkor még idetudnám hozni a genetikát, mert én tényleg genetika miatt vagyok vékony, ezen javítani pedig nem 1-2 év lenne, és nekem nem éri meg..


Azt az időt amit a gyúrósók gyúrással töltenek, én filmnézéssel töltöm..

Nem értem, hogy miért baj az másoknak, hogy nem ugyanaz az érdeklődési körünk..


A legnagyobb probléma, hogy lassan már két csoportra oszlik a korosztályom.. Az egyik a már tényleg zavaróan kislányos ""pávák"" csoportja, akik már azt is szidják, aki náluk 5kgval testesebb, mert "nincs stílusod", a másik a gyúrósók csoportja, akiknél ha vékonyabb vagy, akkor magadra maradsz..


2015. aug. 21. 18:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vagyis azt mondod, hogy akkor a férfiak 90% ki van gyúrva? Érdekes elképzelés:D
2015. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Csak egyetérteni tudok a kérdezővel. :)


Egy ugyancsak vékony, ugyancsak 16 éves, ugyancsak fiú.

2015. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jajj hagyjuk már... emberfüggő az egész. Nekem is volt olyan lány aki tetszett, aztán végül kiderült hogy semmi esélyem nála, mert 190 centi vagyok és félig meddig kigyúrt-masszívabb felépítésű, míg neki a 170 centis kisfiús arcú 50 kilós nyálgépek kellenek... Mostani lány osztálytársam tökre hasonlít erre a lányra, és neki meg a magas izmosabb fiúk tetszenek... tehát teljesen változó az egész... hidd el, van aki rádnéz, és azt mondja hogy "úristen, hogy lehet így kinézni" másnak meg tetszel... ez így működik, ilyen az élet, az ember direkt így van beprogramozva, hogy mindenkinek más tetsszen, és így a legtöbben találjanak párt.
2015. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az utóbbi néhány évben a "gyúrás" lett a divat, most azt kell lenézni, aki ennek nem hódol be. A megszállott edzést én ugyanolyan testképzavarnak tartom, mint az anorexiát és a bulimiát. Esztétikusnak, egészségesnek hiszik magukat a Michelin-babára esztergált egyengyermekek, holott csak egy veszélyes divatnak hódolnak, amikor az elfogyasztott háromféle étel mellé kilószám tömik magukba a multivitamint és a táplálék-kiegészítőket, és egy levegőtlen zugban emelgetik a súlyokat napi három-négy órában. Nem ez az egészséges életmód.


Két dolgot tudsz tenni a barátaiddal: leépíted őket, vagy megpróbálod megértetni velük, hogy rossz úton járnak, amikor bedőlnek a médiának és a társadalmi elvárásoknak.

2015. aug. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Tudod a mozgás egészséges.

Ha meg buta,proli,verekedő egyén akarsz lenni,azt megteheted erőnlét nélkül is:D


Mellesleg nem azért edzek,hogy engem teherhordónak használjanak.

2015. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én immáron 2 és fél éve elég komolyan edzek, csak kisebb sérülések miatt hagytam ki pár hetet. Én élvezem mikor ha valamiért megszenvedek annak látom az eredményét. Ezek mellé még egészséges is.

DE azokat akik amiatt néznek le bárkit is ahogy kinéz na azokat meg én nézem le jó magasról.

Érdekes egyébként, hogy ezt mondod, mert a mi sulinkban is előjött ez a hullám kb egy éve, de a legtöbben elég hamar feladták mert büdös a munka, a célokért meg ugye meg kell dolgozni.

Viszont ezért nálunk nem néz le senki senkit, csak egy-két tényleg komplexusos gyúrósjani és meglepő de azok közül akik feladták szintén van egy két komplexusos páva akik meg nekünk próbálnak beszólogatni.

Szóval az a beszólogatós lenézős réteg inkább olyan 5-10% lehet és akkor sokat mondok. Amúgy meg sz@rd le vagy szólj vissza neki valamit.

2015. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Most finoman kifejtetted, hogy nincs kitartásod az edzéshez....

Senki se mondt, hogy legyél akkora mint egy felhő.

Én a street workout edzést csinálom, de nem azért, hogy fényképezkedjek, hanem mert egészséges és erősebb leszek tőle(ami pont jól jön mert boxolok is).

Azok meg akik lenéznek másokat az alkatuk miatt, azok magukat minősítik...


15/f

2015. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
*mondta
2015. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én 27 éves vagyok,és 20 éves korom óta edzek.

Amikor megálltam a fejlődésben elkezdtem hízni,és nem éreztem jól magam a bőrömben.


Azóta az életem részévé vált,és így érzem jól magam.

Engem nem érdekel,hogy mi az aktuális divat.

Az egészséges test mindig szép lesz.


Én inkább azokon akadok fenn,akik azért néznek le,mert nekem nincs pénzem ilyen-olyan teljesítményfokozókat szedni és csak naturálban csinálom.


Odafigyelek,hogy mit eszek,fehérjedús ételeket és alacsony CH tartalmú ételeket.,de kb ennyi.Nem szedek semmit.

2015. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Oké, eddzetek, és érezzétek jól magatokat edzés közben, semmi gond. :) Csak ne nézzétek le azt, aki nem edz!
2015. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!