Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ítéli el a férfiak...

Miért ítéli el a férfiak 90%-a azokat akik nincsenek kigyúrva?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.

Elég vékony, ez mellé még alacsony és kisfiús arcú is.


Szóóóóval..

A fiúknál ez a ""gyúrási kényszer"" olyan 13-14 éves korban kezdődik.

És onnantól kezdve, ha nem jársz gyúrni, akkor egy senki vagy..

Őszintén nem értem, hogy miért!?


Azok akik azért edzenek-kondiznak, mert szimplán jó kikapcsolódás nekik, vagy mert őszintén szeretik csinálni, mert lelkileg megerősíti őket a hétköznapokra, azokat én elismerem és támogatom.

De azokat akik visszaélnek ezzel, esetleg szimplán csak azért csinálják, mert facebookra szeretnének kirakni félmezkós képet, és mert a mai lányoknak ez bejön, azokat.. hát azokat nem igazán kedvelem..

Nem kedvelem őket, de ennyi.. Tehát, ha meglátom egyik ismerősömet aki emiatt gyúrta ki magát, akkor nem kezdem el szidni és alázni, de érdekes, mert ők mégis ezt teszik velem/velünk.


Én azt elismerem, hogy egy férfi ne feküdjön ki 500 méter futástól, és, tudja megvédeni a barátnőjét, ne a barátnőjét kérje meg arra, hogy emeljen fel egy dobozt, hanem fordítva.. De mi a reteknek kéne ehhez kondiznia?


Én soha életemben nem kondiztam, mikor elért hozzám a hullám, itthon megpróbálgattam edzegetni, de mivel őszintén nem értettem, hogy minek, ezért abbahagytam..

Nem olyan barátnőt szeretnék, akinek csak az izmom miatt lennék jó.

Itthon, a családnak bőven elég erős vagyok, a férfimunka javát én végzem. Ráadásul lehetsz akármennyire kigyúrva, ha nincs tököd.. Például kíváncsi lennék a kondis haverjaim közül hányan mernének szembemenni egy késes rablóval..


Lassan már ott tartok, hogy a közeli barátaim is elhagynak, csak azért, mert nem megyek velük a konditerembe, mert se kedvem, se pénzem nincs elmenni velük...

Ráadásul, ha keresnék kifogást akkor még idetudnám hozni a genetikát, mert én tényleg genetika miatt vagyok vékony, ezen javítani pedig nem 1-2 év lenne, és nekem nem éri meg..


Azt az időt amit a gyúrósók gyúrással töltenek, én filmnézéssel töltöm..

Nem értem, hogy miért baj az másoknak, hogy nem ugyanaz az érdeklődési körünk..


A legnagyobb probléma, hogy lassan már két csoportra oszlik a korosztályom.. Az egyik a már tényleg zavaróan kislányos ""pávák"" csoportja, akik már azt is szidják, aki náluk 5kgval testesebb, mert "nincs stílusod", a másik a gyúrósók csoportja, akiknél ha vékonyabb vagy, akkor magadra maradsz..


2015. aug. 21. 18:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én nem nézek le senkit:)


Nekem ez magammal szemben elvárás,és jó érzés.


Azok a lányok viszont elég irritálóak,akik semmit nem tesznek azért,hogy jó alakjuk legyen,vagy elhízottak,de mindegyik tökéletes pasit akar,meg világszépének hiszi magát,csak mert felöltözött az aktuális divat szerint.

2015. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Sok sport létezik,a lényeg,hogy egészséges légy.


Sokak annyit látnak ebben,hogy "minél nagyobb darab" legyek.Aztán,hogy a fele háj,az már nem baj:D

2015. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

azért összehoztál is butaságokat nem is kicsiket.

mi a köze a konditermi edzésnek egy önvédelmi szituáció kezeléséhez?

a világon semmi.

ha meg valakire ráront egy késes rabló és a megtámadott mögött nincsen 8-10 éves önvédelmi edzés múlt és emberkedik az meg fog halni.

hagyd abba a nyafogást és kezd el a fegyencedzést otthon vagy menj el boxolni a fekvés helyett.

2015. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Jól mondja a kérdező csak az a férfi aki izmos, meg mindenkinek 20-30cmes farka van, és legalább egy millió a zsebében meg a testén(ruha, telefon fodrász)....


Az ilyen embereknek 25éves korukig van jó életük, utána a "kockáké"/"strébereké" a pálya

2015. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A 13-asnak viszont igaza van...
2015. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

# 14

Nekem minden stéber, antiszociális, kocka ismerősöm anyuka kicsi fia maradt, aki soha nem tudott kirepülni és megállni a saját lábán. Persze, van aki elvégzett egyetemet...aztán elhelyezkedett annál a cégnél, ahová az anyja akarta hogy menjen.

2015. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én sose néztem le aki nem edz,ellenben engem annál többen mert eléggé kigyúrtam magam,széles a vállam,feszes vastag combok,széles hátizom,kerek hátsóm van.

És sokan leizomagyúznak,meg ilyen undorító sztereotípiákat kaptam,nyilván mert sokan irigyek rám.

Kőkemény meló ez,tolod a kaját amikor nem vagy éhes akkor is,edzésen néha hányás kerülget.

Viszont ad egy tartást,a lányok konrétan imádják,nekem sokszor alig kell beszélnem és egyből a szexre terelik a témát vagy elkezdenek fogdosni.

Pedig sajnos ezt el kell fogadd,hogy ha eddzel akkor jobbnál jobb és több nőd lehet,ezt tapasztalom,egyszerűen imádják egy férfi igenis eddzen mert attól férfi,hogy edzi a testét,ettől leszel férfi.

2015. aug. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!