Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Randi előtti izgulás?

Randi előtti izgulás?

Figyelt kérdés
A cím nagyon barátságosnak és gyerekesnek tűnhet, azonban én nem az aranyos lábremegős, össze-vissza beszélős izgulásra gondolok.. Az utóbbi időben komolyabb problémáim voltak a stresszkezeléssel, azonban egy ideje jobb. Hamarosan találkozom valakivel, viszont a túl sok görcsölés nálam könnyen vezet hányáshoz, ájuláshoz, sőt kitörhet rajtam a pánik is. Hogyan nyugodjak le?

2015. aug. 22. 09:08
 1/3 anonim válasza:
Volt amikor én is nagyon izgultam randi előtt, de amikor találkoztunk és elkezdtünk beszélgetni rögtön jobb lett, és teljesen feloldódtam. Szerintem gondolj arra, hogy nincs nagyon vesztenivalód, az élet megy tovább. Amikor meg találkoztok légy laza, oldódj fel a beszélgetésben. 18/F
2015. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez teljesen természetes :) Ne foglalkozz vele. A mostani barátnőmmel való első randin remegtem teljesen,és össze-vissza beszéltem. Sőt december helyett Debrecent mondtam,mert a barátnőm nagyon szótlan volt. :DDD

Nyugi,csak add magad,és majd feloldódsz :)

2015. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pánikbetegséggel orvoshoz érdemes fordulni.
2015. aug. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!