Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért érzek így? Miből faladha...

Miért érzek így? Miből faladhat? Mi a megoldás rá?

Figyelt kérdés

Amikor nagyobb tömegben vagyok (buszon, suliban) akkor valahogy úgy érzem, hogy mindenki engem figyel, ehhez hozzájön az is, hogy mivel kamasz vagyok, és ugye ebben az időszakban nő az ember a legtöbbet. Nos sajnos ez kihat a mozgásomra is, mert nőtt a lábam, a kezem, a mindenem. Úgy érzem, mintha.. nem ia tudom.. elfelejtettem volna járni. Sokszor megbotlok, és valahogy nem tudok "természetesen" menni. És amikor úgy érzem, hogy néznek, sétálok el mellettük, "zavarba" jövök, és még bénábban megyek.

Amikor tömegben vagyok egyszerűen nem tudok természetes lenni.


Tudom, kicsit összevissza lett, ezért bocsánatot is kérek.


16 éves fiú vagyok, köszönöm.



2014. szept. 2. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Beleírtad a kérdésedbe a választ. Nősz. Egyszer majd abba marad, semmi extra. Egyébként a sport segítene, mert abban gyakorlod a tested használatát, és önbizalmat is ad.
2014. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
magyarul ennek az egésznek az okozója az, hogy növök? Meg a serdülés?
2014. szept. 2. 21:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Szerintem nem kell emiatt aggódnod.
2014. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem bánnám hogyha lassan eltűnne. :)

Köszönöm a válaszaidat, jöhetnek még, kiváncsi vagyok mások véleményére is.

2014. szept. 2. 21:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, sportolnod kéne, az sokat segít. Akkor is mindenki nézni fog, de akkor azt h milyen izompacsirta vagy.
2014. dec. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy sincs rossz testalkatom, vékony vagyok az igaz (176 cm / 66 kg), de háj nincs rajtam.
2014. dec. 8. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!