Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lesz így belőlem normális...

Hogy lesz így belőlem normális ember? Mennyi esélyem van rá?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok, és eddig sosem jártam sehova, van pár haverom, de azok fele a suliból ismerős, másik fele meg inteneten megismert arc, akik közül vana kivel még nem is találkoztam élőben. Minden esetre nem járok el soha sehova, pláne nem bulikba mert utálom őket, meg nem látom értelmét, inkább GTAzok, netezek vagy akciófilmeket lesek. Azaz ezt csináltam eddig, de rájöttem hogy hiba volt, mert most már ismerkednék lányokkal, meg hiányzik a kapcsolat, de azt vettem észre hogy borzasztóan félek tőlük (akik tetszenek), élőben egyáltalán nem, neten is csak nagyon nehezen tudom őket megszólítani. Van egy lány akivel hónapok óta beszélünk, kedvelem és elég erősen szerelmes vagyok belé, és szokatlanul kedves velem, de sajnos van barátja és fáj hogy azután lett barája hogy megtetszett nekem mert ha akkor beszélünk akkor lehet velem lenne együtt, ami persze elég hihetetlen mert mint mondtam képtelen vagyok lányokkal dumálni, férfiakkal semmi probléma velük két mondat után is spanolok meg minden azzal semmi probléma (ettől még nem vagyok meleg, mint mondtam lányba vagyok szerelmes és mindig is lányokba voltam). Valószínűleg általános miatt ahol a bunkó parasztok cikiztek amiatt vagyok bizalmatlan, középsuli jó volt ott sok önbizalmat visszanyertem meg rengeteg fiú haverom van sok neten de élőben is jópár, de sajnos oda még nem tudtam felhúzni a "szintem" hogy lányokkal is egyenlő jól kijöjjek meg el tudjam hívni őket valahová. Amit ebből az egészből ki akarok hozni, az az, hogy mennyi esélyem van rá és ha van akkor hogyan érjem el hogy "teljes", normális és boldog életem legyen, hátha még nem késő. Nagyon szívesen változnék, sőt már sokat változtam is, de sajnos még nem elég. Köszi ha segítetek.
2015. aug. 22. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha kamasz lennél, megértem, hogy GTA-zol.... jó, nem mondom azt, hogy ne játssz... De így ne várj új barátokat, ha sohasem jársz el sehova... csajokat meg főleg ne. Bújj ki a kocka testedből, és élvezd végre az életet!
2015. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért még csak 19 vagyok nem 32... egyébként azt csak eddig csináltam, egy fél éve kb azzal felhagytam, pl 2 hónapja semmit sem játszottam. Aműgy az "élvezd az életet" témakörbe nekem nem tartozik bele a részeg fetrengés, ha ezen kívül is lehet "élvezni az életet" akkor nyitott vagyok.
2015. aug. 22. 20:46
 3/12 anonim ***** válasza:

Én detto. 16/F


Az a baj, hogy ez egy ördögi kör.


Ha nem jársz bulizni nem szerzel barátot/barátnőt, ha nincs barátod/barátnőd (aki bulizni jár, ugye) akkor, hogyan menj bulizni?


Ez olyan mint, hogy tapasztalat nélkül nincs munka, munka nélkül nincs tapasztalat.


Én részegen is fetrengenék szívesen, csak sajnos nem tudom hogyan. Marad nekem is, hogy ülök és gta-zok.

2015. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 schocko ***** válasza:
Ha 25 lennél, akkor se volna gond...ez teljesen rendben van...
2015. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mas nem kezdj el facen vagy neten beszelgetni lanyokkal akik tetszenek aztan ha ugy van..akkor mar találkozhattok meg ilyenek..egy lany tanácsa..:D
2015. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szerintem nincs semmi baj a GTA val...


Ám, van online része is...ott is lehet ismerkedni, barátkozni.

2015. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
azt hittem hogy a 19 évesek még nagyjából a tinik kategória...én is annyi vagyok egyelőre,és meglepődöm néha,hogy nagyon a felnőttekhez sorolnak már
2015. aug. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azért ötülök hogy mindenkinek leesett a lényeg, a GTA... mint mondtam az csak ideiglenes volt, már nem játszom és nem is akarok vele.
2015. aug. 24. 10:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy az "élvezd az életet" alatt, minden este felrengj a saját hányásodban... Szórakozni lehet alkohol nélkül is, és hidd el, hogy vannak még lányok akik ezt értékelik. Létezik a facebook is, ott is tudsz ismerkedni, ha idegenkedsz a szórakozástól.
2015. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond. Én is kocka vagyok, csajaim is voltak, és van két barátom is. Több nem is kell :)
2015. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!