Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan ismerkedjek?

Hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Én nem voltam régebben sem csak maximum 1-2 azis szűk baráti társaságú buliban. Most nincsenek barátaim talán 1-2.Azt szeretném kérdezni, hogy alapvetően, ha felbukik egy információ, hogy a településemen lesz egy buli akkor oda elmegyek miket csináljak, hogyan ismerkedjek szerezzek uj barátokat vagy ismerjek meg egy lányt?Ha megérkezek utána mihez kezdjek ott?Mint mondtam nemjártam bulizni és nemtudom, hogy megy ez?

17 F



2015. aug. 22. 22:27
 1/3 anonim válasza:
Hát szerintem a legfontosabb dolog , hogy add magad:) Olyannak ismerjenek meg az emberek , amilyen.Viselkedj kedvesen ,legyél jó fej és vicce. És ne aggódj biztosan lesznek mások is akik akkor mennek arra a helyre először. Esetleg sokat segíthet az is ha valamelyik barátodat magaddal viszed és együtt ismerkedtek . remélem segítettem...ja és ne parázz ;) 16/L
2015. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedni igen egyszerű. Odamész egy ismeretlen lányhoz - lehetőleg ne legyen mellette a pasija, mert gondolom nem csak barátkozni akarsz. - és szólítsd le. Ilyen egyszerű, mégis több évet elvett az életemből, hogy rájöjjek erre. Tanulj a hibámból, és te tanuld meg hamar.
2015. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bátorság kell, ennyi a titok. Bátorság kell, hogy odamenj egy társasághoz, egy lányhoz. Dumálni mindenki tud, csak szedd össze minden erődet és győzd le a félelmeidet és már is számtalan új embert ismerhetsz meg.
2015. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!