Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Soha nem voltam még ilyen...

Soha nem voltam még ilyen helyzetbe. Mit tegyek? Ti voltatok már hasonló helyzetbe? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az egész történet ott kezdődött , hogy nekem megtetszett egy fiú , akit a buszon láttam először.Azért keltette fel az érdeklődésemet mert még látásból se ismertem, akkor láttam először. Ezért megkérdeztem az egyik ismerősömet , hogy nem -e ismeri(Ugyan azzal a busszal jár mint az a srác).Az ismerősöm tudta a nevét meg beszélt is párszor vele.Aztán elmeséltem (mivel csak ugy mondta el a nevet) , hogy miért is kérdezem tőle. Aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy az ismerősöm küld egy képet , amin látom , hogy beszélt rólam a srácnak ( tudtom nélkül). Aztán kiderült , hogy van barátnője (,hogy ez mennyire igaz vagy nem ,az nem derült ki mert kinézném ,hogy csak azért ,hogy békén hagyja az ismerősöm inkább írja ezt).Aztán lecsengett ez az egész én már nem is foglalkoztam vele...hiszen csak a kíváncsiság hajtott.Aztán pár hónapra rá rám ír egy csaj (mint kiderült a srácnak az unokatesója) , hogy ő össze akar hozni ezzel a sráccal.Hát belementem vele a beszélgetésbe ...,de úgy voltam vele úgy se lesz semmi. Nagyon furcsa volt ez az egesz csaj ... mivel úgy írt mintha egy fiú lenne( szlengeket használt stb.) aztán nem volt vagy csak 50 ismerőse és még profilja sem volt .Meg is kérdeztem tőle , hogy miért nincs és erre azt mondta ,hogy nem szereti kiteregetni az életét. Aztán mondta a csaj hogy írjak rá a srácra.Mondom nincs mit vesztenem miért ne? Ráírtam és vissza is írt csak valahogy sose ugy volt fent ahogy én így nem volt valami tartalmas beszéletés főleg miután irtam neki ,hogy ha nincs kedve beszélgetni nem muszáj és aztán nem irt.Aztán egyik nap kutattam egy kicsit facen ééééés....a csajnak(a srácnak az uncsijának)az igazi facebook-ját találtam meg ...(váratlan fordulat) és rendese voltak ismerősei és képei is mint egy átlagos csajnak ...csak egy évvel volt fiatalabb az "áll" profiljánál. Elküldtem a csajnak ezt a profilt , de még nem válaszolt rá. Tudom ,hogy kicsit hosszú a story és nehezen érthető ...próbáltam az egészet leegyszerűsíteni remélem sikerült érthetően leírnom:) Köszönöm mindenkinek ,aki tud valamilyen módon segíteni megérteni ezt az egészet ,hogy akkor most valójában kivel is beszélhettem (mert szerintem ez tuti nem az unokatesója volt). És bocsánat a helyesírási hibákért:D

#értetlen helyzet #mitévő legye?
2015. aug. 22. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
"Azért keltette fel az érdeklődésemet mert még látásból se ismertem, akkor láttam először." Világos.
2015. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vagy az ismerősöd szívatott meg, akitől kérdezősködtél, vagy a srác barátnője tesztelte a fiút.


Vagy bárki, aki besértődött rád, és tudott a sztoriról.:-)

2015. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem valaki hülyét csinált belőled. Vagy a srác volt az, vagy az ő barátnője, vagy nem tudom, de legközelebb ne állj le beszélgeni olyannal akit nem ismersz. Mellesleg egyszer rám is rámírt valami srác, gyanús volt, mert egy képet sem töltött fel magáról és alig volt ismerőse, de gondoltam egye fene, szóba elegyedek vele. De utána olyanokról kérdezősködött amit csak olyan tudhat, aki élőben is ismer: "Én is az első padban ülök a suliba,bár nem szeretek." - írta, mire rákérdeztem, hogy IS? Erre már javítgatta össze-vissza magát, de már lebukott... sz'al az ilyen 'ál' profilok csak bunkó emberek szívatásai, mert velem is csak valaki szórakozott. Ezután már nem írtam vissza neki, levegőnek néztem :'D
2015. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat:) #3 Jó tudni, hogy nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen :"D
2015. aug. 22. 23:06
 5/7 A kérdező kommentje:
jaj még elfelejtettem... nincs valami ötletetek ,hogy hogy tudnám ezt a szívatást a visszájára fordítani vagy csőbehúzni az illetőt?
2015. aug. 22. 23:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennek az 'ál' profilnak megírhatnád, hogy már kiszerettél ebből a bizonyos srácból, - ez attól függ, hogy mennyit írogattál a sráccal - meg, hogy te nem ilyennek képzeleted el és, hogy számodra teljesen unszinpatikus. Tudom, hogy ez nem igaz, de lássuk be, 90%, hogy a srác szórakozott veled, de ha a barátnője volt az, akkor ezzel őt is megsértheted, vagy, ha ugye olyan volt, aki valamiért berágott rád, akkor ezzel őt is lerendezheted, mert nem kell tudnia, hogy nem mondasz igazat :D Sok sikert! xD
2015. aug. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. aug. 23. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!