Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14hetes kismama vagyok alacson...

14hetes kismama vagyok alacsony riziko faktoru veszelyeztetett terhes. Okj-s tanfolyamra jarok, ovodai dajka szakra. Most kovetkezik a gyakorlati resz. Valaki volt hasonlo helyzetbe o folytatta a munkajat vagy ott hagyta az ovit?

Figyelt kérdés
2015. júl. 29. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen az az alacsony rizikófaktorú veszélyeztetett terhesség?

Mi bajod van?


A kockázatbesorolás független a veszélyeztetettségtől.


Én magas rizikófaktorú vagyok és nem vagyok veszélyeztetett.


Egyébként mennyi idő a gyakorlat?

Most rögtön kezdenéd, vagy szeptembertől?


Most még csak ügyeletes ovi van, kevés gyerekkel. A nyár miatt nem is jellemző a betegség. Emelgetni már a kicsiket se kell.

Popsit törölni, ágyat ágyazni, öltöztetni, felmosni... ezek mind olyan dolgok, amiket akkor is megcsinálnál, ha otthon lenne egy nagytesó. Szerintem bevállalható ilyen korai terhesen.

2015. júl. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eloszor is csak annyi 'bajom' van h januarba volt vetelesem emiatt vagyok veszelyeztetett. Most kezdodne a gyakorlat oktober vegeig.
2015. júl. 30. 08:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy lehetsz alacsony besorolású korábbi vetéléssel, amikor az eleve magasba helyez?

Alacsony besorolásúként nem lehetsz veszélyeztetett.

Az egyébként is munkaképtelenséget jelent.

2015. júl. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
OKJ-s tanfolyamot végzek, Pedagógiai és Családsegítő aszisztens, én most 8 hetes vagyok és még van 1 évem, és lesz gyakszim is. Igen végig csinálom! Március elején szülök és Április végétől vizsgák, nehéz lesz de megcsinálom!
2015. júl. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez all a papiromon alacsony... 8 hetesen en is gondolkodtam ;) de majd tapasztalod kedves valaszolo. Nekem a hasam egyebkent is 4-5 honaposnak felel meg... (Nem vagyok kover) koszi a valaszokat
2015. júl. 30. 08:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondta az orvos hogy pihenj? Ha igen, akkor nem vállalnám. De ha nem mondott ilyet, akkor ezt szerintem lehet. De ha belekezdesz és mégsem megy sem dől össze a világ, ha út közben feladod.
2015. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nővérem ápoló okj-re járt mikor a második lányával terhes lett.Nem engedték el neki a gyakorlatot.
2015. júl. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!