Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen érzés gazdagnak lenni?

Milyen érzés gazdagnak lenni?

Figyelt kérdés

Beleszülettél, vagy elöteremtedted? Hogy éled meg?


Kort és nemet is


2015. aug. 23. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, nem vagyok gazdag!
2015. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztonságot ad, ugyanakkor egy kis félelmet is. Biztonságot, mert nem szűkölködök élelemben, nagyobb és szükséges kiadásokra is van pénz. De könnyen szerzett pénz könnyen vész el. Sokat dolgoztam ennyi pénzért, és azért nem szórom el haszontalan dolgokra, és nem a legdrágábbra.

Legszívesebben utazásokra költöm. Persze jótékonykodásra is adok belőle.


35/F

2015. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

20/f


Nem mondanám a szüleimet gazdagnak, inkább középosztály, de sokak szerint már a középosztálybeliek is gazdagok.


Nagyon szerencsésnek mondanám magam, mert egyetemre kellett mennem és nem okozott anyagi terhet a szüleimnek sok tízezer forint havi plusz kiadás.



Ha befejezem a tanulmányaimat, kapok egy lakást, hogy ezzel segítsék az önálló életem elkezdését!


Úgy öltözködhetek, ahogy szeretnék! Nem mondom hogy szórom a pénzt, de pl. múltkor kimentem pandorf outletbe és a tommy hilfigerben nagyon jó akciók voltak. Ugye ez egy elég drága márka, pl egy ing 25-30 ezer forint. Ez nekem is sok, de le volt értékelve 7-8 ezer forintra. Nem is gondolkodtam, hogy vegyek e ilyen ingeket!


És ez csak néhány dolog. Nagyon hálás vagyok szüleimnek, hogy keményen tanultak az életben és dolgoztak azért, hogy mindez számomra elérhető. Én is ezért tanulok, hogy ugyanezt megadhassam a családomnak és viszonozni tudjam mindazt, amit ők tettek értem.

2015. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagyon szegény család voltunk majd meggazdagodtunk. És igen, jó érzés, bár azok a gazdagok akik bele születnek nem tudom hogy élvezik-e, mert nem tudják milyen nem gazdagnak lenni, neki az a standard.
2015. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon szerencsésnek mondanám magam, mert egyetemre kellett mennem és nem okozott anyagi terhet a szüleimnek sok tízezer forint havi plusz kiadás.


Ha befejezem a tanulmányaimat, kapok egy lakást, hogy ezzel segítsék az önálló életem elkezdését! "


Tényleg ez a középosztály?A szüleim mindig azt mondták nekem,hogy mi átlagosak vagyunk...a nagy ló*aszt.Ezek szerint tényleg k.urva csóróak vagyunk,de úgy látszik ez csak nekem esett le a családunkban.Azok közé tartozom,akik a középosztálybelieket is gazdagnak nézik. 19/L.

2015. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem az életemet.

Saját erőből lettem - mások szerint - gazdag. Én inkább felső középosztálynak mondanám.

Egyetem alatt is dolgoztam, 2 diplomát szereztem. Utána kis szerencse is kellett, de a talpraesettségem és a tudásom révén támadt egy jó ötletem, alapítottam egy céget. Bejött. A hobbim a munkám.

Vettem egy nagy lakást, berendeztem, van szép autóm, megtakarításom.

Nem kell gondolkoznom, hogy valamit megvehetek-e vagy sem. Minőséget veszek mindenből, legyen az élelmiszer vagy bármi más.

Ruhából, cipőből, táskából, stb. is csak a legjobbat.

Van párom, még az egyetemen ismerkedtünk meg, szoros, boldog a kapcsolatunk. Sokat utazunk, szeretem a pörgést! :)

29/N

2015. aug. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!