Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen érzés gazdagnak lenni,...

Milyen érzés gazdagnak lenni, hogy bármit megengedhetsz?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 08:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mert olyan csóró vagyok, hogy a csóróságtól napszemüveget hordok, de ha már így kérded, jobban szeretnék egy Audiban sírni, mint egy biciklin, hogy szar a sorsom.
2014. júl. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Valószinünek tartom, egyetlen milliárdosnak sem kedvenc elfoglaltsága a Gyk.hu olvasgatása, ha mégis, nemigen fog válaszolni.

Nem válaszolhat, mert a gazdagság viszonylagos, tehát nem érzi magát válaszra feljogosítva, hiszen ő kevesli sajátját.

.

Válasz kérdésedre tehát: olyan, mint amilyet te kitalálsz.

2014. júl. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem figyelsz oda továbbra is, akkor nagyon könnyelművé tud tenni. Amikor sikerült egy jobban fizető állást találnom, elkezdtem nem nézni az árakat a boltban, csak megvettem, ami tetszik. Aztán rá kellett jönni, hogy így hiába keresek többet, semmi nem fog belőle maradni. Persze ez még nem annyi, hogy új kocsit vegyek, de ha kordában tartod a pénzügyeidet, akkor hosszú távon sokkal nyugodtabb lesz az élet.
2014. júl. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Egy ido utan unalmas mar nem tudk mit venni maganak mar mindenem megvan
2014. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után akkor a szegénység is unalmas, mert a szegény se tud mit venni magának.
2014. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Nincsen olyan, hogy valaki bármit megengedhet, ez még a leggazdagabb emberekre sem igaz, csak proli körökben terjed ez a tévhit, emiatt szórják el az összeset, ha hirtelen sok pénzhez jutnak (pl. lottón).
2014. júl. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A 300 alatti édes, vörösborok között BÁRMIT megengedhetek magamnak!!!
2014. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

"bármit megenged"


Ezért lesz a külföldi lottómilliárdosokból 5 év alatt csöves.

2014. júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

Borzasztó dolog. Most is ellopták az iPhone-om, a lányom esküvőjéről, aztán már több milliót beletolt a rendőrség a DNS mintákba, de nem találta. A gyereket kivittem a rohadt VB döntőre, erre azóta cikizik szerencsétlent a hálátlan hűbéres parasztok!


Senkinek nem kívánom ezt az életet :(

2014. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Olyan érzés, hogy nem engedek meg magamnak bármit, mert nekem is vannak határaim, főleg erkölcsi határok. Mindenből megveszem a legminőségesebbet, de ha valamiről úgy gondolom, hogy hülyeség és felesleges pénzkidobás, akkor nem fogom megvenni. Amire sokat költők, az a kényelem és a nyugalom. ;)
2014. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!