Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kiszakadtam a társadalomból,...

Kiszakadtam a társadalomból, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden egy rossz gyerekkorral és egy iskolai kiközösítés+piszkálással, aztán depresszióval kezdődött. És így maradtam, nem tudok beilleszkedni sehova sem. Próbálkozok, beszélgetek, de olyan mintha mindenki megunna. Nagyon zárkózott vagyok, akinek eddig kiadtam magam, azzal csúnyán megjártam. Most már az is gondot okoz,ha emberek közé kell mennem, egy sima boltba-lemenés is kihívásnak számít. Mégis vissza akarok menni emberek közé, csak nem tudom, így hogyan.

23L


2015. aug. 23. 15:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Keress életcélt.
2015. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
kb én is ilyen vagyok :/ 22F
2015. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nincs életcélom..Már nem tudok semmi iránt sem érdeklődni, nem megy. Csak gépiesen elvégzem a dolgom.
2015. aug. 23. 15:15
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

33 vagyok, ugyanezen mentem keresztül , mint te és bár voltak rövidebb "jobb" periódusok én is a periférián mozgok.

Fogadd el, hogy te más vagy.

Keress más utakat, adj bele apait-anyait.

Nem mindenki "közönségkedvenc"

Úgy 5-6 év múlva rá is jössz, hogy az, hogy te nem vagy az a tipikus "parti-arc" , behozta az árát.

Persze szociálisan sérült vagy, és nem fogsz tudni "rendesen barátkozni", mert mindig azt keresed, hol szúrnak hátba, de majd megtalálod egy bizonyos kör fölött az iróniát ahhoz magadban, hogy röhögj ezen.


Előre csajszi, egy cél, nagy akarat, és több lábon állj!

Menni fog :)

2015. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyomás. Újat nem mondok azzal, hogy mozdulj, nyiss az emberek felé. Ha gondolod beszélhetünk, írj rám és segítek. Vagy akár elmegyünk valahova
2015. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Énis ilyen vagyok

24/f

2015. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem megunnak, csak hanyagolnak. Így szokták, ne vedd magadra!
2015. aug. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kedves Négyes, köszönöm a biztatást:) Egyelőre nehéz elfogadni, hogy a legjobb éveimet így kell leélnem. Azért próbálok változtatni, csak az nem megy olyan jól nekem:)
2015. aug. 23. 15:39
 9/21 anonim ***** válasza:

Lenézéssel beszélj az emberekkel, mintha te többet érnél tőlük.

Igazából mindenki ezt csinálja.

2015. aug. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
így vagyok én is 27/f
2015. aug. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!