Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki érzi úgy, hogy egyedül...

Ki érzi úgy, hogy egyedül van, és lelkileg ki van taszítva a társadalomból?

Figyelt kérdés

A "lelkileg" -et azzal definiálnám, hogy más a gondolkodása, mint aki körülötte van, és nem értik meg.

18L



2013. dec. 2. 22:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%

Én szerencsére nem :D


19/L

2013. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki ezt akarja hinni magáról ha különlegesnek akarja elhitetni magát.
2013. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én is így érzem ha van kedved beszélgetni ismerkedni erről akkor írj :) 18/F
2013. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
örömmel olvasom... nem kérdeztem^^
2013. dec. 2. 22:08
 5/23 A kérdező kommentje:
ez az elsőnek ment
2013. dec. 2. 22:08
 6/23 anonim ***** válasza:
Én gyakran érzem így, pedig nem tartom magamat különlegesnek, inkább csak egy kicsit másnak... 20/N
2013. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
34%
Pont az ilyen értelmetlen kérdésektől meg burkolt rinyálástól leszel ugyanolyan, mint a többi. :D Szegény kitaszított, jaj. :C
2013. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Félreértitek, ha azt hiszitek, túl különlegesnek tartom magam. Valaki valamiben a legkülönlegesebb, de a pont nem itt van. Aki tudja miről van szó, az tényleg tudja
2013. dec. 2. 22:10
 9/23 anonim ***** válasza:
Én nem érzem azt, hogy kitaszítana a társadalom, hanem inkább én nem akarok beleolvadni. Nem kérek a felesleges berögződésekből, sem pedig az ócska közhelyekből, nem akarok megfelelési kényszerben élni. A saját értékrendem számít, a társadalmat, mint egységet pedig vészes mértékben kaksizom le.
2013. dec. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én inkább magam taszítom ki akaratom ellenére. Egyszerűen olyan a személyiségem, kommunikációs készségem, életvitelem. De így legalább akivel közel kerülünk egymáshoz azok értékes kapcsolatok és nem csak unaloműzésnek vannak vagy ivócimboráknak.

22N

2013. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!