Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak most? Többi lent!

Mit csináljak most? Többi lent!

Figyelt kérdés

Még régebben csináltam egy "kamu" facebookot..

De igazából nem szivatam rajta senkit, csak oldalaztam, nagyon sok oldalam volt..

És egyszer mikor beakartam lépni, kiirta hogy meg kell adjak személyit vagy valamit..

És hát én nem tudok..

Most ugye akkpr ez ellen nem tudok semmi se tenni??

Az oldalaimat sajnálom nagyon...:(


2015. aug. 24. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mi lehet a baj. Nekem is van regisztrációm a facebookon, de kamu, nem az én nevemmel. Nálam minden rendben van.
2015. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudom mi a probléma! Névtelen vagy, s egy troll jelentett. A Facebook meg nem azt vette zokon, amiért jelentettek, hanem azért mert anonim vagy. Nekem 3 Facebook profilom van, egyiket azért jelentették, mert egy minecraft szerver oldalán leírtam az ellenvéleményeimet, meg azt, hogy szidtak fb-n. Ez ellen sokat nem tehetsz, én hagytam a fenébe, ugyanis a Facebookon kívül épp elég ember tud engem lehallgatni...
2015. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönjük!

Erre dzámitottam hogy nem tusok mit csinálni..!

Csak nagyon sok oldalam volt, és kárba besztek...

2015. aug. 25. 08:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor regelj be egy új karit, és írd le az oldalakra, hogy jelentettek, ezért búcsúzol, esetleg valami kvízt vagy akármit is csinálhatsz. Ha nem hiszik el, akkor lépj be a régi kariddal, printscreeneld le, és küldd el komiba.
2015. aug. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!