Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket is felbosszantana, ha...

Titeket is felbosszantana, ha valaki chaten elkezdene beszólogatni azért, mert otthagytátok egy kis időre szó nélkül?

Figyelt kérdés
És emiatt vagy mocskolódna, vagy elmondaná a magáét hogy sz*rba se nézitek meg ilyenek.
2015. aug. 25. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem ezt szokták csinálni, de csak akkor írok valamit (de akkor sem sértőt) ha már órákat után sem ír vissza. Felbosszantana hát.
2015. aug. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

akk nincs a szintemen.

mi speciel egyik ismerősömmel sem tartjuk fel egymást, bárki bármikor leléphet, ahogy én is.

udvariasság címén.

2015. aug. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért nem használom a chatet soha. Ha akarok valakitől valamit, akkor felhívom, és fordítva.
2015. aug. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tényleg nekem a chat ki is van kapcsolva, hogy ne lássák ha online vagyok, csak annak írok, akinek akarok
2015. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!