Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy otthagytatok valakit másért és megbántátok?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kész káosz lett a szerelmi életem és már nem tudom mit csináljak. Van barátom akit szeretek, de már nem úgy mint régen és van valaki akibe kezdek beleesni.....
2013. dec. 23. 09:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
haha ismerős, csak én vagyok akibe kezdenek beleesni :D
2013. dec. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Velem ilyen nem volt mert én elvből nem hagyok el senkit másért. Nem szeretek bele senkibe ha kapcsolatban vagyok mert még a lehetőségét is elkerülöm.

Az exeimmel viszont előfordult nem is egyszer. De nincs második esély. Főleg nem olyannak aki elhagyott. Miért adnám kezébe a vázát megint, hogy újra összetörje?? Nem őrültem meg!! Az ilyen egye csak meg amit főzött!

2013. dec. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Oké eddig még velem sem volt és most sem kerestem a lehetőséget, egyszerűen csak megtörtént.

Sok mindenben lehetnek elvei az embernek de a szerelem pont nem ilyen szerintem..

2013. dec. 23. 10:06
 4/18 anonim ***** válasza:

A szerelem egy döntés... hagyod, szeretve legyél és akarsz szeretni, vagy sem. Ha ezt két embertől próbálja az ember bezsebelni, akkor csak 50-50%-ba fog menni, mert nem tudsz két lovat megülni egy fenékkel...


A kérdés az, melyik lóval érzed inkább, hogy a jövőre nézve elfogad, türelmes, szeretettel telibb, és nem csak ígérget, vagy "mentegetőzik". Fontos, hogy a jövőben ne csak örömöket láss, mert a rózsaszín köd elszállhat, de ha érzed, hogy vele a negatív helyzeteket is át tudnád vészelni, sőt erőt tud adni olyan dolgokhoz, amire eddig (szinte) senki nem tudott rávenni, akkor a nagy Ő-t is megtaláltad. :)


Tehát tudd, mit akarsz, és tudd, hogy melyik mit tud adni... Ezek után nagyon tiszta, és egyértelmű lesz a fejedben a döntés, hogy mi legyen... :)


Nekem is több lánnyal van egy időben "levelezős ismerkedésem", de tudom, hogy melyikre mondanék most azonnal igent, és a többire addig nem is tudok nőként nézni, míg ez a leány el nem utasít, vagy "nem hagyja, hogy szeressem". :)


Tudd mit akarsz, és akkor a kérdés megszűnik, mert tudni fogod a választ. :) 23f

2013. dec. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Én nem voltam még,de jelenleg részese vagyok ennek a helyzetnek én is..a lány kezd belém esni vagy ilyesmi és nekem is többet jelent ő mint sima barát.de kapcsolatban van.ráadásul a barátja egy jó haverom.fogalmam sincs mit tegyek
2013. dec. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
De, a szerelem pont olyan amiben lehetnek elveink. Mert ahogy már irta valaki ez egy döntés és mint ilyen attól, hogy szerelmes leszek valakibe még nem kell csapot papot hátrahagyva rohanni az új karjaiba. Ha én a páromat AKAROM (igen, ez is döntés) választani akkor őt választom és baromira nme érdekel semmilyen fellángolás senki felé. (mert a szerelem többsége csak múló rajongás nem több) Szakitsd meg vele a kapcsolatot és ha még hónapok múlva is őrültem belé vagy esve akkor lehet komolyabb dolgokra gondolni. Én legalábbis ezt tenném. De ez én vagyok nálam olyan sincs hogy "csak úgy" beleszeretek valakibe.
2013. dec. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a szerelmet picit túlértékelt dolognak érzem.

Tehát a vonzódás, a lila köd, a "jó vele, mert most még elhiteti velem, hogy boldoggá akar tenni" mind mind ilyen "szerelmi dolgok", de a szeretet, az türelmes, kitartó, figyelmes, és nem "huss van, és kész"...


Vonzódni lehet testileg, lelkileg valakihez, de megszeretni "munka". (nem olyan, amit ne élveznék :) , de időt, energiát kell belefeccölni...)


És ezért mondom, hogy a jelen esetben a legjobb, ha tudod mit tud adni, milyen kilátások vannak előtted, és mit akarsz... Enélkül nincs "okos döntés", csak a fellángolásból való vágyak által irányított "lesz ami lesz"...

2013. dec. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy keresed a lehetőséget. De az, hogy nem keresed még nem egyenlő azzal, hogy eleve kizárod és elutasítod.

Ha én érzem, hogy nekem valaki tetszik forr köztünk a levegő stb.. akkor igyekszem tartani a két lépés távolságot. Mert érzem, hogy bele tudnék szeretni. Holott nem kellene mert elköteleztem magam a párom mellett. Nálam ezt jelenti a döntés. Nem történik meg velem mert tudatosan kizárom az életemből.

Ez a "csak úgy" megtörtént kicsit olyan mint amikor valaki sokat piálva részegen megcsalja a párját. Az is csak úgy megtörténik egyesekkel. Másokkal meg nem. Mert mondjuk eleve nem mentek bele kétes helyzetekbe. No de mindegy. Ilyen előfordul a többséggel.

Választanod kell hogy az új szerelem vagy a régi megszokott langyos víz. De akkor az újjal szakits meg minden kapcsolatot.

2013. dec. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha nekem (7-es válaszoló voltam) írtad a 8. kommented, akkor szeretném tisztázni, hogy nem neked szántam az írásom, hanem a gondolataimmal egészítettem ki azt, amivel teljes mértékben egyetértek. :) A 6. válasz indított bennem egy ilyen "vágyat". :)))


Egyetértek veled teljes mértékben...


A piás "megtörtént" dolgok pont a tudatosság teljes hiánya miatt van... Nem tudja, hogy mit akar, csak "élvezi ami van"...

És ahol csak lehet, a boldogságát hajszolja, nem törődve a párjával.. :\


És kiegészítenélek még 1x. :DDD


A régi langyos víz nem feltétlen probléma, ha lát az ember benne jövőt. De ha hazudozás, felszínesség, "érdeklődés vesztés", meg a prioritás teljes felborulása is a langyosság része, akkor nagy bajok vannak...


Különben mindent meg lehet javítani, csak idő és energia kérdése. :) (persze ez két emberes dolog...)


Szóval ha a régi társ nem mutat arra utaló jeleket, hogy "akar változtatni", akkor az a kapcsolat már most kuka. :\

2013. dec. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Igen benne van a pakliban, hogy rosszul döntesz és erre utólag döbbensz majd rá. Erre ugyanannyi példa van mint az ellenkezőjére. Van akinek bejött, másoknak nem.

Ezért ne vakítson el a szerelem, amennyire lehet próbálj tiszta fejjel mérlegelni és ne pillanatnyi érzések alapján dönteni törekedj minél jobban megismerni az újat, mert mert hiába vagy belé szerelmes ha minden másban meg ütitek egymást. Az ellentétek vonzzák egymást csak rövid távon igaz, a tüzet szítja mert izgalmas a szerelemhez elég de tartós kapcsolat alapja a hasonlóság)

2013. dec. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!