Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti újrakezdenétek a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti újrakezdenétek a régi élettársatokkal, akit már egyszer otthagytatok?

Figyelt kérdés

2014. márc. 11. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi infóból nem lehet eldönteni.

Mennyi ideig voltatok együtt? Miért hagyott ott? Legalább ennyit írhattál volna.

2014. márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem magamat kérdeztem meg,hanem a többieket.

Mások véleményére vagyok kíváncsi a saját életükkel kapcsolatban.(persze olyanok véleményére akik már jártak így).

2014. márc. 11. 13:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha egyszer már vége volt annak meg volt az oka.
2014. márc. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog. Mióta vége lett nem is láttam és jó is ez így. Nem is akarok soha többé látni.
2014. márc. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jelenleg úgy érzem,hogy soha többet.Egyébként nekem már van egy másik kapcsolatom,szerelmes vagyok,így nem hiszem,hogy újra tudnék rá úgy tekinteni,ahogy azelőtt.
2014. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen....

De nagyon nem mindegy mi miatt mentünk szét előtte!!!!

Ha őszinte volt és elmondta a bánatát és nem vert át, nem csalt meg,nem ártott.....akkor igen.

Az elválás nem mindig a végét jelenti egy kapcsolatnak, csak azt, hogy elfogadod, hogy pillanatnyilag a párodért már nem tudsz többet tenni és ezt elfogadod....

2014. márc. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Utolsóval egyetértek, a körülményektől függ minden, hogy miért lett vége: komoly megbocsájthatatlan dolog miatt vagy csak szimplán elváltak útjaitok, mert ott akkor nem tudtatok fejlődni tovább. Nem is tudok emiatt egyet érteni azokkal akik elvből azt mondják, hogy csak "töltött káposzta jó felmelegítve", én hiszek abban, hogy akik összetartoznak azok később újra egymásra találhatnak, közben fejlődve, tanulva a múlt hibáiból. Szeretem Müller Péter gondolatait, pl. az ő nagy szerelme fiatal korában elhagyta, majd 5 év múlva sodorta őket az élet ismét egymás útjába, azóta a nő 20 éve a felesége.
2014. márc. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem,föleg ha sok idöt éltünk együtt.Miért müködne másodszorra.Lehet ideig óráig müködik,de elöbb-utobb ugyis visszajönnének a problémák.
2014. máj. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eloszor is leulnek vele es tiszta alppal indulnak.. oke akkor abba maradt en vaolatm azota 23 lanykaval te hany fiuval voltal? es akkor latom hanyadan allunk..ki anyero en vagy o..aztan raterenek a lenyegre hogy azert jottel visza mert azok nem voltak jobbak nallam es azert jossz vissza? vagy miert es ha szimpatikus avalsza akkor kezet ra es ujra parok vagyunk...aztan reszleteket az agyaban folyatanak kinek lett ujabb gyakorlata es mivel kamatoztatja az ujra melegitett kapcsolatban az idegenben gyakorolt technikat...
2014. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Megpróbáltam, de nem megy. 2 hét után előjöttek újra a régi gondok. Ha két ember nem illik össze, akkor nem kell erőltetni, hiába a szerelem.
2014. máj. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!