Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, volt már olyan, hogy...

Fiúk, volt már olyan, hogy buliba a csaj már teljesen konkrétan meg is mondta, hogy haza akar veletek menni szexelni (és vonzó csaj), de mégis otthagytátok?

Figyelt kérdés

Múltkor felszedtem egy csajt buliban, és a barátnője ott kavart egy másik kanapén egy sráccal már elég konkrétan rá is volt mászva a gyerekre. És a csávó meg otthagyta...


Ennyire könnyen jön egyes embereknek a pena, hogy csak így eldobják a lehetőségeket?


Én rengeteget jártam le bulizni, de egyszer nem fordult elő, hogy a csaj szedjen fel engem, mindig nekem kellett összeügyeskedni MINDENT!


2014. ápr. 23. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
velem nem egyszer fordult elő, hogy a csaj vitt haza. Nem ellenálltam :D
2014. ápr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
igen megmondtam h túl részeg és nem akarom kihasználni hívtam neki taxit és hazavitettem :D
2014. ápr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
na hát igen, miket nem tesz, ha az ember jóképünek születik...
2014. ápr. 23. 12:40
 4/8 anonim ***** válasza:
olyat nem láttam h így otthagyja vki, de ismerek több olyat is aki az ég világon semmit nem tesz de mégis mennek oda hozzájuk a csajok sorba. pedig nem is adoniszok, csak nemtom...van vmi a kisugárzásukban biztos
2014. ápr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
lehet nem adoniszok, de nem is néznek ki xarul
2014. ápr. 23. 12:58
 6/8 anonim ***** válasza:
nem, inkább tök átlagosan (szerintem)
2014. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
átlagosak*
2014. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

lehet, hogy annyira részeg volt a srác, hogy nem állt volna fel neki, és inkább hazament, nehogy lebőgjön a csaj előtt.


vagy éppenséggel volt barátnője, és utolsó pillanatban megszólalt a vészcsengő az agyában, hogy lehet nem kéne továbbmenni a csajjal...

2014. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!