Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek segítséget kéne...

Szerintetek segítséget kéne kérnem a szüleimtől, vagy valaki máshoz fordulni ilyen helyzetben? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Egy 12 éves lány vagyok,nagyon önbizalom hiányos,ezt a szüleim is tudják,úgy gondolom ronda vagyok,semmihez sincs tehetségem,nem vagyok jó semmire sem.

Amióta meghalt a keresztanyukám,sokkal érzékenyebb vagyok,sokkal többet sírok.

Vannak barátaim,de nem tudok bennük megbízni,mert már túl sok barátom hagyott cserben.De alig hívnak valahova,tavaly iskolában is rengeteget voltam egyedül.

Rettegek,hogy csúfolni fognak,mivel matematikából majd használhatok segédeszköszöket.

Irritálónak gondolom saját magamat,volt olyan is,hogy csak elakartam tűnni vagy esetleg rosszabb..

Nem vagdosom magamat,semmi ilyesmi.


Légyszíves ne csúfoljatok ki! Csak segítséget szeretnék kérni.



2015. aug. 29. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is voltam így. Kerestem egy embert (volt, hogy neten, hogy ne ismerjen személyesen) és vele vészeltem át az ilyen időszakomat. De volt, hogy pszichológushoz kellett mennem (anyu úgy gondolta).

Ha jó a viszonyod a szüleiddel, érdemes szólni nekik.

U.i: ha gondolod, írhatsz.:)

2015. aug. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bence_ ***** válasza:

Pszichológus is segíthet.

Valaki aki szeret és már némi élettapasztalata.

Kerres rá Pál feri-re. Jókat mond.

2015. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!