Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A boxolok miert ilyenek?...

A boxolok miert ilyenek? (Tisztelet a kivetelnek) Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Manapsag rengeteg ember elmegy boxolni,megno az arca es csak azert jar el boxolni,hogy azt a megszerzett tudast az utcan kamatoztassa . Sulimba jar egy ket boxolo is es egyfolytaba mindenkinek mindenert ok nelkul beszolnak meg balheznak . Ugyanugy az utcan is ezt csinaljak?

Ilyenek ellen mit lehet tenni? Ha nem tudom elkerulni a verekedest,hogyan lehetne harckeptelenne tenni egy ilyen embert? Ha valaki valamilyen szinten erosebbek koze tartozik.

Koszonom a valaszokat !


2015. aug. 30. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért akarnak ököllel pisztoly párbajban részt venni? Nem túl egészséges elképzelés:D


Egyébként paprika spray könnyen megoldja a helyzetet. Teljesen kiszolgáltatottá válik tőle.

2015. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

Kezdj el te is egy kuzdosportot. En 9 evig karateztam es ezt tudom ajanlani. Ott fegyelemre es nyugalomra is tanitanak. Mindig mondtak, hogy csak akkor hasznaljuk fel az ott szerzet tudast, ha ra vagyunk kenyszeritve.

En soha senkibe nem kotottem bele. De anno suliba valaki kemenylegenynek erezte magat es belemkotott, mert en kisebb voltam. Utana 1 hetig nem mert ram nezni a folyoson, aztan pedig mindig koszont ha meglatott.

2015. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

# 2

Szóval erőszakot alkalmaztál, amiért beléd kötöttek?

Szerintem baromira nem ezt tanították neked sem.

2015. aug. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megfogott a trikomtol, elszakitotta es meg akart utni, ez szerintem eleg ok volt arra, hogy eroszakot alkalmazzak.
2015. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lefegyverzést szokás alkalmazni ilyen esetekben, baromira nem mindegy.
2015. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
edzővel is lehet beszélni, tisztességesebb helyekről kirúgják az ilyeneket. rendőrség 2 tanuval, már fenyegetésekért is letöltendőket osztogatnak, meg gázspré, gázpisztoly önvédelemre
2015. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A suliban mit csinálsz, ha tanulni nem szoktál? Magyart biztosan nem. A társasági élethez sincs ennek sok köze.

Bokszolni nem azok szoktak, akik képességeik alapján szemészprofesszorok is lehetnének. Túl sok intelligenciát nem várj tőlük, de hogy verekedősek lennének, aki keresik az alkalmat, kit mikor verhetnének meg, az egyszerűen nem igaz.

Olyan ritkán adódik, hogy egy verekedést nem lehet elkerülni.

Amit javasol itt valaki, semmit nem ér. Nem lehet állandóan paprikasprayivel a kézben lenni. Lefújod, pár percig harcképtelen. És mi lesz egy óra múlva? Vagy másnap? Ha valóban agresszív, ma lefújod, holnap erős alhasi fájdalommal fogsz kitámolyogni a vécéről.

2015. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Oke, en verekedni tanultam. Majd ha neked megy az utcan 3 cigany, akkor sok sikert a lefegyverezeshez :)
2015. aug. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként jártam egy időben bokszolni feszültség levezetésként. Ebben a sportban valóban nem tanítanak önfegyelemre, legalább is akihez én jártam Ő nem.

Valahogy egy idő után pont az ellenkezőjét éreztem, mint ami miatt elkezdtem, tehát agresszivitást kezdtem érezni magamban, úgy éreztem könnyebben eljár a kezem.

Lehet ezt érzik ők is magukban, nem tudják kezelni a bennük lévő feszültséget, ettől a sporttól igencsak megnő az adrenalin. Szóval én biztos nem kötnék beléjük, de ha elkerülhetetlen a bunyó, akkor egy övön aluli rúgás jobban beválik, ütni meg sem próbálnék a helyedben. Vagy ha tartós a probléma, akkor a helyedben valami keleti küzdősportot tanulnék, sokkal összetettebb, átgondoltabb, cselesebb.

2015. aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 7

De sokkal jobb alternatíva, mint 20cm hideg pengét a hasfalába mártani és kibelezni:)

2015. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!