Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kicsit elegem lett más a...

Kicsit elegem lett más a facebook-ból, és kicsit meg akarom ritkítani az ismerőseimet, letörölni olyanokat, akiket alig ismerek, és nem is szoktunk kommunikálin se. Ti megsértődnétek?

Figyelt kérdés
Nincs velük semmi bajom, de azt szeretném, hogy csak tényleg azok legyenek ismerőseim, akiket valóban ismerek is, nem csak 1x találkoztunk.

2015. szept. 3. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

hát van aki azért sértődik meg mert "kapcsolat vadász" tehát mindent meg tesz, hogy növelje a számot...de a 2000 ismerős közül lehet észre sem veszi, hogy egyel kevesebb...


am nem feltétlen kell találkozni vagy többször találkozni...ne ehhez kösd az ismerőst...nekem van olyan ismerősöm, hogy soha nem találkoztunk, de elég jó kapcsolatban voltunk/vagyunk...

van olyan ismerősöm akit évek óta ismerek és 1x találkoztam csak vele...

szerintem gondold végig, hogy neked kik fontosak és kiket szeretnél ott látni és azokat hagyd meg...

akivel 1x találkoztál de kb semmit nem tudsz róla csak pár szót beszélgettetek az messze nem ér annyit számodra mint akivel párszor találkoztatok, de elég sokat tudtok a másikról és talán még valamiben segítettetek is egymásnak...


aki meg megsértődik így járt...sokan nem tudják rendesen használni a facebookot...


22F

2015. szept. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem sértődnék meg, de én én vagyok, nem pedig más.

Nem értem alapból mi értelme ilyeneket bejelölni.

2015. szept. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem én jelöltem be őket..mikor regisztráltam, akkor bejelöltek pl. tanfolyamról olyan csoporttársak, akik azután nem is jártak suliba...stb. Tanítottam egy időben és az iskolából is volt, aki bejelölt, visszajelöltem őket, hogy ha van vmi kérdésük, tudjak válaszolni, ez akkoriban szokás volt az iskolában. ( OKJ ) Akkoriban még ilyen csoport-dolog nem is volt azt hiszem...
2015. szept. 3. 10:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elején elfogadtam minden jelölést udvariasságból, aztán rájöttem, semmi értelme a sok hülyeséget néznem, amit megosztanak. Azóta folyamatosan takarítok, a lehető legkevesebbre redukáltam az ismerősöket, aki maradt, azoknál is sokról leiratkoztam, szinte csak a kedvenc oldalakat látom és így van ez jól. Akire kiváncsi vagyok rámegyek az oldalára és megnézem. Nem volt sértődés, megszokták, hogy nem lájkolgatok, ennyi.
2015. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én olyan szinten nem használom már, hogy senkit nem jelölök vissza, se az új páromat, se a barátait, szinte be se lépek, mail-ben jönnek az értesítések. Ha olyan ember olyan ügyben ír, akkor belépek, de ez nagyon ritka. Ja, és ne foglalkozz azzal ki mit gondol hogy kitörölted... ők az fb függők... :D
2015. szept. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, én most töröltem párat, erre egyik bejelölt pár nappal később. Elutasítottam, erre megint..jajj


Aztán más meg engem törölt, aztán nem is köszönt, most meg jelölget. Ugyanígy kétszer, már abbahagyta talán.


Én is töröltem most 100 embert legalább, akik nem köszönnek, vagy buliban találkoztunk csak párszor.

Nem kell rólam mindenkinek tudnia ,azt az évi két posztot sem :D

Ha valaki berágott, nem érdekel.


Olyat is töröltem, akivel haverkodtunk, megjöttek a barátnői nyáron, aztán leépített

2015. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én múktkor ugyanezt csináltam. Nem hiszem, hogy észrevették, h töröltem őket, mivel velük semmilyen formában nem tartottam már, vagy soha nem is tartottam a kapcsolatot. :)
2015. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem van úgy, hogy néha olyan emberek törölnek onnan, akiket csak távolról ismertem, pl. közös ismerősök által, de szimpatikusak, de nem lépnék komoly ismerkedési szintre velük. Amikor látom, hogy törölnek, olyankor megfut az agyamban, hogy valami rossz véleménnyel lehetnek rólam, vagy nem kedvelnek, habár nincs nagy okuk, de belőlem ezt váltaná ki:)
2015. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!