Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én reagálom túl? Vagy ti is...

Én reagálom túl? Vagy ti is megsértődnétek, ha egy kutyához hasonlítanának? : O.

Figyelt kérdés

Barátnőmmel beszélgettünk egy fiúról, aki elejtett egy bókot. Elmeséltem barátnőmnek,akinek az volt a reakciója,hogy:

-Szexre kellesz neki-

Mire rákérdeztem, hogyha ilyen jó pasi,miért pont egy ilyen átlagos lány kellene neki.

Ő erre pedig azt felelte:

-Mert ő lehet egy olyan ember, akinek a kutya is jó.-


Ezek után,mikor mondtam neki,hogy szerintem ez durva húzás volt, teljesen kiakadt, és nekem esett, hogy mindenen megsértődök, és egy hülye vagyok...

Lehet hisztis vagyok, de nekem ez már nem fér bele, ha a legjobb barátnőm, nem szabadna ilyen kijelentéseket tennie.


2014. febr. 2. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

O.o


Kerdezd meg a baratnod legkozelebb igy:


- Tudod-e, mi a kulonbseg egy ferfi es egy majom kozott?

- (tuti azt mondja majd, hogy:) nem...

- Te sem vagy valami valogatos.....


Az ilyen baratnotol jobb szepen megvalni...

2014. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem nem azzal lett volna a baj, ha azt mondja, hogy jajj bocs, sggfej vagyok... Nem is tudom mit beszélek, hanem az, hogy miután rákérdezek,hogy tisztába vagy vele mit mondtál? Nekem esik szó szerint, hogy én nem vagyok normális, mindent félreértek, Ő csupán arra gondolt, hogy arra kellek neki,mert minden lánynak adja a szépet.

Oké, igaza van. Nyilván azzal, ahogy rám írt látszott,hogy olyan szándékai vannak, de ettől független nem hiszem,hogy én így mondtam volna meg neki, hogy vigyázz vele...

2014. febr. 2. 16:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem téged sértett meg ezzel, hanem a csávót.
2014. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is megsértödtem volna.
2014. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem sértődnék meg, mert ezzel azt mondta, hogy a csávó blökiba$zó. Nyilván azért kérdezted így, hogy "miért kellene neki ilyen átlagos lány, mint én", hogy azt mondja, hogy "TEEEEE? ÁTLAGOS????? SZEBB VAGY, MINT A HAJNALI HARMAT A FŰSZÁLAKON!"
2014. febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Errõl a baràtnõdrõl süt az irigység. Ba...a a csõrét hogy a jò csàvònak nem õ kell, hajtsd el a francba , az ilyen csak lehúz minden ilyen alkalomnàl
2014. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Abban igaza van, hogy a jó csávónak, tényleg szerintem is max egy jó szexig kellenék, ha kellenék is. De rosszul fogalmazott, és én is arra gondoltam, irigy,én nem mondanék neki ilyet. Max figyelmeztetném, hogy nehogy elcsavarja a fejét.
2014. febr. 2. 17:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Milyet nem mondanál neki? Az a kijelentés, hogy valaki megdugna egy kutyát annak sértő, aki megdugná a kutyát!


Túljátszod a nőt.

2014. febr. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

... amikor engem az akit a legjobb barátnőmnek hiszek, egy kutyához hasonlít :o

a srác a lányt nem ismeri, igazából szerintem nem érdekelné a véleménye, engem viszont annyiban érdekel, hogy azt hittem ennyire bizhatok benne,hogy ilyet nem mondana... Csalódtam benne:).

2014. márc. 13. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!