Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Ti megsértődnétek ha...

Lányok! Ti megsértődnétek ha egy barátotok bajszot rajzolna egy fotótokra?

Figyelt kérdés
Csak mókázásból:D

2014. júl. 8. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
soha. Mókán nem szabad megsértődni
2014. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én értem ám a viccet és mi ilyen mókásak vagyunk a barátommal, sokszor nevetünk a hülyeségeken szinte olyanon is ami nagy marhaság tud lenni. Én barátom is imád bajszot rajzolni mindenre, persze azért odafigyelünk arra hogy a túlzott hülyéskedésekkel ne sértsük meg egymást, mert azért tudjuk hogy viccelődés terén hol a határ, és ezt azért nem lépjük át. :)
2014. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.:)
2014. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úristen, szép is lenne! :D Mi mindenféle debil képeket szerkesztgetünk egymásról a barátnőimmel, és marha jókat nevetünk rajta :D Van amelyiknek egy konkrét sztorit is kitalálunk ... Volt a fejem már egy sörhasú, szőrős pacákon is, akinek a fallosza teljes elénk tárult. Nagyon jót nevettem rajta, máig megvan a kép :D Volt egy idő,mikor mindenki borostát kapott, vagy egy - egy tanárral , zenésszel összeboronáltuk egy - egy kép erejéig. A gépemben még mindig őrzöm az erdei bigfoot-énemet :D ....
2014. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aki ilyenen megsértõdik, az nem való emberek közé.
2014. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, én nagyon jót derülnék, sőt, ötleteket adnék hogy más-más bajuszfazonokkal is próbáljuk meg :D
2014. júl. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi művészetisek vagyunk, tavaly kezdtük el az ember rajzolást. Ekkor magunk közül választottunk modellt, és mindenkire bajszot, vagy hasonló finomságokat rajzoltunk :DDD
2014. júl. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És a Hitler bajusz? (jaja tudom, hogy nem neki volt először stb. nem kell a hülyeség)
2014. júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem.
2014. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha tollal, akkor igen.
2015. jan. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!