Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet hogy osztálytársaim...

Hogy lehet hogy osztálytársaimnak egyfolytában pittyeg a mobilja, facebook üzenet, ilyen üzenet olyan üzenet, telefonhívás stb-nekem meg a kutya se ír vagy hív?

Figyelt kérdés

Csak nézek mint a moziban. Mást se hallok csak pittyegés, jött üzenet. És mindenki üzenget írogat posztolgat, telefonálgat.

Nem, nem teszem fel azt a kérdést hogy mi a szarról lehet ötpercenként értekezni valakivel akivel még aznap amúgy is személyesen találkozik az illető. Elképzelni se tudom. Nekem semmi mondnaivalóm senkinek napjában 100x. Amit akarok, el tudom mondani egyszer is egy héten. Mindegy.

Telefonom nekem is van, de nekem a kutya se ír. Nem hív nem ír, nem jelöl a kutya se ismerősnek.

Vajon miért?


2015. szept. 8. 14:07
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
59%
Azért mert neked nincs mondanivalód senkinek napjában 100×. Te magad mondtad.
2015. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
És ezek szerint másnak sincs mondanivalója nekem nem napjában 100x, de napjában 1x se?
2015. szept. 8. 14:18
 3/55 anonim ***** válasza:

Neked van mondanivalód egyszer egy nap másoknak? Nyilván akkor ők is írnak neked, ha te is nekik.

Nekem sem ír senki ha ez megnyugtat. :D De én se írok senkinek, van kb 10 ismerősöm fb-n abból 5 család, a többi meg volt oszttárs, de már ők sem keresnek :D.

2015. szept. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
Én rettentő sok csajjal dumálok délelőtt aki suliba jár (én viszont már nem). Kibeszéljük mi a helyzet az órán, én mit csinálok. Poénkodás hülyeség megy...stb...nem bonyolult ez. 22F
2015. szept. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:

Nyilván akkor ők is írnak neked, ha te is nekik.


22-es csapdája. Ők akkor írnak ha én is. Én meg addig nem míg ők nem.

Így akkor game over?

2015. szept. 8. 14:24
 6/55 A kérdező kommentje:

22F



Összegezzük. 22 évesen suliba már nem jársz, de van időd délelőtt dumálgatni? Milyen munka mellett lehet ezt? Vagy dolgozni se dolgozol? Se suli se meló?

Mi a szarból élsz?

2015. szept. 8. 14:26
 7/55 anonim ***** válasza:
31%

Magányos vagy? Boldogtalanul telnek napjaid?


Kérdezek valamit. Húsz, harminc, negyven év múlva kinek lesznek igazi barátai? Neked vagy a „pittyegősöknek”?

2015. szept. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:

Poénkodás hülyeség megy



Ja értem. Mindegy csak menjen az idő. Elvégre arra van az idő hogy menjen.

2015. szept. 8. 14:27
 9/55 A kérdező kommentje:

Kérdezek valamit. Húsz, harminc, negyven év múlva kinek lesznek igazi barátai? Neked vagy a „pittyegősöknek”?



Válaszolok. Hogy a pittyegősöknek mennyi barátjuk lesz azt nem tudom, de ha a jelenlegi barátaik számát osztjuk 10-el, és csak tizedennyi barátjuk lesz 20 év múlva az még mindig több mint nekem,mert 0-t már nem lehet lejjebb vinni.

Én barátot veszíteni azt nem tudok. Nincs miből.

2015. szept. 8. 14:28
 10/55 anonim ***** válasza:
Na jó, mi is itt a gond? Most akarod, hogy neked is pittyegjenek vagy nem akarod?
2015. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!