Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan hozzam a tudtára...

Hogyan hozzam a tudtára kedvesen, de ugyanakkor lényegretörően, hogy nem akarok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egy hete voltam egy nagy szülinapi bulin, ahol kb 10 percet beszélgettem egy társasággal. Volt ott egy fiú, aki egyáltalán nem az esetem, viszont van egy közös ismerősünk. A fiú még aznap bejelölt facebookon, én pénteken jelöltem vissza. (igazság szerint nem akartam, de úgy voltam vele, nem halok bele egy plusz ismerősbe)

Azóta többször is írt, és nyilvánvaló hogy bejövök neki: viszont én semmit sem akarok, még ismerkedni sem!

Nem szeretnék gonosz lenni, de nyakamon a vizsgáim és egy másik kapcsolatomra próbálok koncentrálni. Nem szeretnék barátkozni sem vele: tudom, hogy ő többet akarna végig...

Még így az elején hogyan tudassam vele ezt az egészet? Már megbántam, hogy visszajelöltem. (a sok likeolás, kommentelés és levelezés mind-mind bizonyítja, hogy udvarolni szeretne). Nagyon gáz lenne letörölni?

Én 21/L, ő 20/F



2013. jan. 15. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mondd meg neki nyíltan, hogy már van kialakulóban egy kapcsolatod és ennyi.
2013. jan. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szép hosszú írás.

Az fel sem vetődött benned, hogy egyszerűen ŐSZINTÉNEK kellene lenni.

Mindig a legegyszerűbb megoldás a legjobb.

2013. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

írd pl. ezt:köszi ,de nem szeretnék veled kapcsolatot!

és töröld

2013. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ez eddig rendben van, de elég "reménytelen" esetnek tűnik, nem adná fel egy könnyen. Biztos vagyok benne, hogy továbbra is írogatna.

Bannolni vagy törölni az ismerősök közül nagyon gáz "gonosz" dolog lenne?

Az igazat megvallva még most az elején tisztázni akarok mindent. Nem akarok elhitetni vele semmit és megbántani sem akarom, de ez az igazság.

2013. jan. 15. 22:50
 5/13 A kérdező kommentje:
Őszinte vagyok vele! Sosem hitegettem, hogy tetszik! Végig adtam a jelzéseket, hogy jobb lenne lelépnie. Vette is a lapot, de mindig maradt és folytatta! :/ Ezért nem tudom, hogy mit kezdjek vele.
2013. jan. 15. 22:51
 6/13 anonim ***** válasza:
Minden kérdésedre válaszoltunk már. Tudom, nőként nehéz egyenesnek és őszintéének lenni, de neked talán sikerül.
2013. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
zárd le kategorikusan ill mond el azt is hogy van barátod és ha tovább írogat átadod neki a címét
2013. jan. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Én végig igyekeztem őszinte lenni vele. Amikor először rám írt, a tudtára adtam, hogy én nem szeretném, hogy a pasim legyen. Ő mégis bíztatóan fogta fel a dolgot, mert még "szenvedélyesebben" írogatott.

Nagyon bánt a dolog, mert alapjáraton rendes gyerek, viszont szerintem ez már beteges. (főleg, hogy csak egyszer látott élőben és olyan dolgokat ír....)

2013. jan. 15. 22:56
 9/13 A kérdező kommentje:
És mindenki zöld kezet kapott! :))
2013. jan. 15. 22:57
 10/13 anonim ***** válasza:

köszi

légy kemény mint Chuck Norris

2013. jan. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!