Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha magányos vagyok,...

Mit tegyek ha magányos vagyok, de ugyanakkor nem is igazán akarok akarkivel ismerkedni az egyetemen?

Figyelt kérdés
Nem igazán akarok kialakitani felszínes kapcsolatokat, és általában csak a különleges vagy különc emberek társasága fog meg akiket érdekesnek nem mindennapinak tartok . Az egyetemen mindig ilyen tucat emberek állnak velem szóba aztán el is tűnnek mert nekik van ott ismerősük és megy tovább azzal. Nincs velük semmi gond szimplán azt érzem h nem akarok vele lenni inkább egyedül . Ugyanakkor igényelnem h legyen vki velem is, de mki már csapatostul van és vihancolnak . Én meg mindig egyedül . Fiúk is már csoportban vannak. Jó lenne egy érdekes megnyero nem tucat emberke. Egyébként lány vagyok .
2015. szept. 8. 18:53
1 2
 11/12 anonim válasza:

megtudom érteni, hogyha az egyetemen magányosnak érzed magad főleg akkor ha azon az egyetemen úgy megy a képzés, hogy minden órán más hallgatókkal kerülsz össze nem pedig úgy "régi, de bevált módon" hogy egész nap a saját tanköröddel mész óráról órára, tanteremből tanterembe és így lenne idő és alkalom arra, hogy a tankörben mindenki megismerhesse a másikat.


Az órán úgy sem lehet dumcsizni, a szünet pedig sokszor csak annyi időre elég, hogy az egyik épületből átsétálj a másik épületbe a következő órára.


De ha mégis van időd, akkor a szünetben csak nézz körül, hogy ki az aki ugyanúgy magányosan várja az óra kezdést mint te és nyugodtan szólitsd meg egy olyan témával amiről amúgy is szívesen beszélgetnél.

2015. szept. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen sajnos annyira szét vagyunk szórva h 3 hét alatt 2 emberrel találkoztam csak aki ugyan arra jár mint én ... Az is heti 1 közös óra ...
2015. szept. 18. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!