Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most mentem 9. -be (a közgáza)...

Most mentem 9. -be (a közgáza). Az elosztás ugy van, hogy 34 lány és 3 fiú. Persze mindenki jön azzal, hogy jajj de jó nekünk de ez nem így van! Mit tegyek? Konkrétan lent

Figyelt kérdés
Nem igazán találom a lányokkal a közös hangot. A 2 fiúval jól kijövök, de a lányookal nem. Nem vagyok bunkó, egyszerűen csak kicsit visszafogottabb. Alig beszélek néhány lánnyal, valamelyiknek írok és vissza sem ír. Ráadásul az egyik lány tetszik is nekem, azt még nehezebb megszólítanom normálisan. De itt a kérdés: Milyen legyek hogy befogadjanak? Hogy beszéljenek velem? Hogy szóljanak vagy írjanak nekem? 15/F

2015. szept. 8. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nagyon az elején vagytok, ki fog alakulni fokozatosan. Nem kell siettetni semmit, főleg, hogy visszafogottabb vagy. Rendben lesz minden, ne félj.
2015. szept. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne legyél annyira visszafogott és beszélj többet..

Akit érdekelsz és nem túl szégyenlős az már beszélt volna veled.

Esetleg kigyúrhatnád magad és találhatnál egy neked jól álló öltözködési stílust, így valószínűleg észrevennének.

2015. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 opened paradise ***** válasza:

Hogy én miért nem ilyenben vagyok?!


1. Még az elején vagytok.

2. "Írok"

?

És ha élőben próbálkoznál?

2015. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A lány aki tetszik már tudom, hogy elérhetetlen a számomra, mert nem akar velem beszélni se facebook-on, se élőben. Annyira rossz hogy "érettebb" vagyok a korosztályomnál. Ők tudnak röhögni minden kicsit sem értelmes hülyeségen, én meg ott nézek hogy ezen hogy lehet röhögni. Alig beszélek 2-3 lánnyal, de azokkal se sokszor. Annyival jobb volt az általános ahol nem ennyi hülye p*csa meg műmájer ember vett körül hanem igaz barátok. Most meg ezek között ragadtam 5 évet! Volt valakinek hasonló élménye? Mit tegyek?
2015. szept. 9. 15:12
 5/5 anonim ***** válasza:

azért az iskola nem tölti ki az életet, oda tanulni jársz. Délutánt meg sportolj, járj különböző helyekre, ahova a szükségesen felül is képzed magad. Egy kifejezésformát gyakorolj. Rajz, ének, színjátszás, zene? És akkor megtalálod a társaságot is,akikkel hasonló az érdeklődésed. A kislánynak meg udvarolj, lassan, nem kell rohanni sehova.

"ha sietek lemaradok,

csodafiu-szarvas

hiába vagyok,

hiába vagyok."

[link]

2015. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!