Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy csendes lány megváltozhat?...

Egy csendes lány megváltozhat? (lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kissé szocfóbiás, csendes lány vagyok és ez már nagyon zavar...Szeretnék 'kitörni'!! Ha nem is lennék én a társaság közepe, de legalább ne lennék ennyire csendes...Ha tudtok kérlek segítsetek! ;)

2015. szept. 8. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
menyi idős vagy?
2015. szept. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nálam pont történt egy ilyen hullám fiú létemre. Mára ismét visszafogott lettem, mert annyi álbarátot szereztem, hogy már nagyon szar volt.

De egyébként menj oda valakihez és beszélgessél! Lehetőleg valamennyire népszerűbb, de jófej alakkal aki nem beképzelt

2015. szept. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
15 éves lány vagyok :)
2015. szept. 8. 16:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát hidd el, hogy az igazbarátok többet érnek egy agyatlan tömegnél! :)

De azért jó népszerűnek lenni, de az én esetemben 100/95 kedvel most 100/40 így 100-hoz viszonyítva és az az 5 ember és a saját eltévelyedett hülyeségeim okozták ezeket a dolgokat

2015. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is csendes vagyok az ismeretlen emberek jelenlétében, de a barátaim jelenlétében meg annyit beszélek. Csak a bizalmamat kell megnyerniük ahhoz, hogy megmutassam ki is vagyok, mert nem szeretem megmutatni minden olyan embernek aki nem érdemli meg. Jah és ezzel a viselkedéssel rákaptam a szinészkedésre is, azaz felpróbalok egy-két személyiségjegyet, viselkedést és szórakozok random emberekkel a neten.
2015. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha belekerülsz egy olyan lány társaságba, akkor nagyon is megváltozhatsz. Erre példa a volt barátnőm, akiből csináltak egy ri*ancot, aztán a barátnői jól magára hagyták, de a szokásaik meg a viselkedése rajta maradt.
2015. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én 2-3 éve untam meg hogy visszafogott voltam és mindenki azt csinált velem amit akart mert nem szóltam semmiért, kitörtem végre, azóta sokkal jobban érzem magam:D
2015. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, kell hozzá jó társaság,akik között feloldódhatsz, akik valamiben hasonlítanak rád talán, vagy csak szimplán elfogadnak, ha önmagad vagy. Amúgy igen, jó lenne olyan társaságot keresned, akikkel van azonos érdeklődési kör.
2015. szept. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*lehet egy dolog is, az azonos szót előbbi komimban módosítanám hasonlóra:) Lényeg, hogy egy közös dolog hozza össze őket.
2015. szept. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom: [link]

Tegnap tudtam meg hogy nekem is ez a problémám. Durva, hogy mennyire nem ismerik az emberek ezt a betegséget, és a neten is nagyon nehéz volt rátalálnom erre a betegségre, és hogy nem vagyok vele egyedül a világban. Már nekem ez is öröm. :)

Amúgy a Mr. Robot című sorozat vezetett el ehhez, hogy túl sok a hasonlóságom a főszereplővel.

2015. szept. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!